Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Koncept Classic

Filtry

Novinka / Výprodej
Barva

Koncept Classic

Klasické linie a střízlivý minimalismus

V jednoduchosti je krása, proto se koupelnový koncept Classic drží čistých tvarů a střízlivých linií. O to bohatší je však nabídka jeho součástí. Koncept Classic zahrnuje množství vysoce praktických prvků pro každou koupelnu. Vany Classic si můžete vybrat hned v pěti různých délkách od klasické délky 170 cm až po speciální zkrácený model 120 cm. Všechny vany Classic však spojuje jejich propracovaný tvar, rovné ploché a široké dno, které zpříjemňuje sprchování a subtilní bočnice, na něž lze umístit několik variant sprchových zástěn.

Kromě umyvadel obvyklých velikostí Classic nabízí například i dvojumyvadla nezbytná pro každou větší rodinu a k nim související nábytek v několika různých barevných úpravách. Působnost tohoto konceptu však nekončí v koupelně, díky nabídce Rimoff toalety i malých umývátek a skříněk stylově a prakticky zařídí i toaletní místnost.

Chci koupelnu v tomto stylu

REKONSTRUUJETE NEBO ZAŘIZUJETE NOVÉ BYDLENÍ?
Jen u nás vyřešíte koupelnu i kuchyni ve vašem oblíbeném stylu. Bez starostí, rizika a bezpečně. Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám a domluvíme si termín individuální schůzky, která může proběhnout na prodejně nebo online na dálku.
Sjednat schůzku

Koncept Koncept Classic obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 20 z 170 produktů