Upravit filtr

Koupelnový nábytek

Nábytek do koupelny je poslední tečka za designem vašeho interiéru. Vyberte si kategorii produktů a vyberte si z našich osvědčených modelů. Najdete u nás širokou nabídku koupelnových skříněk. Pokud chcete vysoké koupelnové skříňky, naleznete je v samostatné kategorii. 

Důležitým prvkem jsou skříňky pod umyvadlo, nebo si můžete vybrat moderní skříňky s umyvadlem, které je součástí produktu. Aktuální hit jsou také desky pod umyvadlo, pokud chcete pod deskou například zděný nebo jiný podklad. A své umyvadlo můžete doplnit zrcadlovou skříňkou nebo galerkou

Mezi drobnější vybavení patří koše na prádlo a taburety, které slouží například k uložení ručníků. Doplnit koupelnu můžete také policemi a regály, které můžou plnit nejrůznější úlohu uskladnění vašich šampónů a dalších přípravků. 

U koupelnového nábytku je velice důležité dodržet jednotný vzhled celé sestavy. Na trhu je nepřeberné množství dekoru a barev skříněk do koupelny, které sice vypadají totožně, ale při bližším pohledu se liší. Proto doporučujeme při sestavení celé koupelny vybírat v rámci jedné série koupelnového nábytku. Máte tak zajištěno, že celkový soulad bude dokonalý. 

2122 produktů
Viděli jste 36 z 2122 produktů