Staňte se fanouškem
  • Čeština

HG204 ochr. politur. přírod.kámen. 250ml

Výhody

Značka
HG
Série
HG
Koupelny
Čistící prostředky a chemie
Kat. č.:
HGOPPK
Číst dotazy
HG ochranná politura pro přírodní kámen je neviditelný prostředek, který chrání mramor a další druhy vápencového přírodního kamene před vsakováním vody, před skvrnami, nečistotami a vodním kamenem.

Celý popis

Nákup

Cena:
399  Kč/ks

SKLADEM 1 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Mramor je porézní a absorbuje nejrůznější nečistoty. HG ochranná politura pro přírodní kámen dokáže vyplnit póry v přírodním kameni tak, aby byl ideální k použití v koupelnách, na kuchyňské pracovní desky, na okenní parapety a na stoly. Přípravek HG ochranná politura pro přírodní kámen je vhodný rovněž pro venkovní použití a významně snižuje riziko vyblednutí, zvětrání, vzniku plísní a řas nebo popraskání v důsledku mrazu.

Použití: přípravek HG ochranná politura pro přírodní kámen nanášejte v dostatečném množství rovnými a jednosměrnými tahy malířským válečkem nebo štětcem. Na svislých plochách vždy postupujte shora dolů. Cca po 4 minutách odstraňte veškerý přebytečný přípravek (kapalinu) čistým hadříkem nepouštějícím vlas. Povrch bude odolný vůči oleji, mastnotě, nečistotě a vodě po 24 hodinách od aplikace.


Hmotnost a balení

Hmotnost
0,25 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Druh výrobku
ochranná politura
Objem v balení
250 ml
Použití
pro přírodní kámen
Série
HG
Skladovatelnost
7 let
Značka
HG