Staňte se fanouškem
  • Čeština

Ručník Ema 100x50 cm, šedá, 400 g/m2

Froté ručník Ema, vyrobený ze 100 % bavlny, je příjemný a kvalitní výrobek, který má vysokou savost, dlouhou životnost a díky použití kvalitních barev je stálobarevný.

 

Celý popis

Značka: Praktik Home Série: Ema Kat. č.: RUC048
Cena:
99  Kč/ks

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Obsah

Popis

Ručníky a osušky série Ema se vyznačují moderním designem, který uspokojí Vaše náročné požadavky. Pro svůj jednoduchý styl jsou velmi často využívány do hotelů, penzionů a ubytoven. Froté je utkané na moderních žakarských strojích dle originálních návrhů.

 

Froté ručník Ema, vyrobený ze 100 % bavlny, je příjemný a kvalitní výrobek, který má vysokou savost, dlouhou životnost a díky použití kvalitních barev je stálobarevný.

U tohoto produktu můžete kombinovat barvy dle svých představ. V nabídce je šest barevných provedení – béžová, máslová, šedá, bílá, červená a černá. Barevné provedení si můžete rozdělit a to například tak, že pro každého člena rodiny určíte jinou barvu.

Kromě ručníků a osušek nabízí série Ema také malé ručníky o rozměru 30x50cm (šedá, červená, tyrkysová, černá, lososová, bílá, tmavě béžová, fialová, světle zelená) či žínky o rozměru 17x25cm (béžová, bílá, lososová).

Hmotnost a balení

Hmotnost 0,25  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Délka (cm) 100
Šířka (cm) 50

Technické parametry

Barva popisná šedá
Barva základní šedá
Druh výrobku ručník
Gramáž (g/m2) 400
Koncept barevná
Materiál 100% bavlna
Série
Značka Praktik Home

Dotazy

Naposledy shlédnuté produkty