Staňte se fanouškem
  • Čeština

Skříňka pod umyvadlo Jika Cubito 64 cm, bílá

Elegantní bílá skříňka pod umyvadlo Cubito od známé společnosti Jika, o velikosti 48x64x46,7 cm, s plnovýsuvnou zásuvkou s brzdou a dojezdem a s úchytkou zapuštěnou do dvířek, je díky svému modernímu designovému provedení vhodnou volbou do každé koupelny.

Celý popis

Značka: Jika Série: Cubito Kat. č.: 0J42.4.301.500.1
Cena:
5 595  Kč/ks

Doporučená cena: 7 993 Kč Ušetříte: 30% (2 398 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Bez čeho se neobejdete

K tomuto produktu je třeba dokoupit pár nezbytných věcí

Obsah

Popis

Jika Cubito - pro nadčasové a elegantní koupelny díky čistým liniím a noblesním tvarům. Pro sérii Jika Cubito je charakteristická jednoduchost a funkčnost. Záklaním kamenem této série jsou keramická umyvadla, která lze doplnit o funkční koupelnový nábytek. Série dále obsahuje masivní WC a bidety, akrylátové vany, sprchové kouty, vodovodní baterie a koupelnové doplňky. Vše v kvalitě české značky JIKA.

Značka Jika prakticky od svého vzniku suverénně zaujímá v České republice postavení jedničky mezi výrobci sanitární keramiky.

Podle posledních průzkumů trvale zůstává pro většinu zákazníků symbolem tradice a kvality. Její expanze na zahraniční trhy zároveň dokládá, že kvalita výrobků ve spojení s příznivou cenou mají velký potenciál dalšího růstu. Stoupá její obliba u zákazníků nejen na tradičních trzích Ukrajiny, Pobaltí nebo Ruska, ale také v náročné západní Evropě, na Středním východě a v mnoha dalších zemích. Velký podíl na obchodních úspěších má široká komplexní nabídka výrobků, vysoká kvalita zpracování i nadstandardní servis.

Hmotnost a balení

Hmotnost 19,10  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Hloubka skříňky (cm) 48
Šířka skříňky (cm) 64
Výška skříňky (cm) 46,7

Technické parametry

Barva popisná bílá
Barva základní bílá
Druh výrobku skříňka pod umyvadlo
Série Cubito
Značka Jika

Dotazy

Naposledy navštívené produkty