Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Skříňka pod umyvadlo Laufen Pro S 52 cm, bílá

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Laufen
Série
Pro S
Koupelny
Skříňky s umyvadlem
Kat. č.:
8335.1.096.463.1
Číst dotazy

Elegantní bílá skříňka pod umyvadlo LAUFEN, o velikosti 39x52x45 cm, je díky svému modernímu designu vhodnou volbou do každé koupelny.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
10 843 Kč /ks
Cena:
7 590  Kč/ks
Ušetříte:
30%  (3 253 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 42 dní
Sdílejte na
Obsah

LAUFEN je synonymem dokonalosti, a to pokud jde o formu a kvalitu řemeslné dovednosti, tak i pro pokročilé technologie s decentním vzhledem. Nadnárodní společnost Laufen má obchodní zastoupení v zemích celého světa.

LAUFEN pro S je rozšířením úspěšné řady LAUFEN pro. Díky jemnému přepracování designu jsou téměř všechny produkty LAUFEN pro S kompatibilní se všemi variantami řady pro.

Řadu LAUFEN pro S navrhl švýcarský designér Peter Wirz. Velmi citlivě koncept pro rozvinul a optimalizoval z hlediska výroby: Díky úzké siluetě a jasně patrným obloukům působí umyvadlo lehce a elegantně. Díky hluboké míse je také atraktivní z hlediska funkce. Estetika řady LAUFEN pro S se jasně posouvá směrem k prémiovým designovým řadám společnosti LAUFEN – přičemž zůstává dostupná všem.

Hmotnost a balení

Hmotnost
17 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka skříňky (cm)
39
Šířka skříňky (cm)
52
Výška skříňky (cm)
45

Technické parametry

Barva popisná
bílá
Druh výrobku
skříňka pod umyvadlo
Série
Pro S
Značka
Laufen

Naposledy shlédnuté produkty