Staňte se fanouškem
  • Čeština

ASYMMETRIC DUO 170/80 nest.přep. bílá PE

Výhody

  • Outlet
Značka
Kaldewei
Série
Asymmetric Duo
Koupelny
Vany a vanové zástěny
Kat. č.:
KW740NPE
Číst dotazy
Elegantní obdélníková vana ASYMMETRIC DUO o velikosti 170x80x42,5 cm v bílé barvě a z kvalitní 3,5 mm smaltované oceli, se hodí do každé koupelny. Povrch je odolný proti nárazům, poškrábání a otěru, stálobarevný, neblednoucí a odolný proti kyselinám. Asymmetric duo je vana s relaxační zónou. Díky velkoryse dimenzovaným odkládacím plochám, je možné si na ni sednout, nebo umístit koupelové potřeby. Odtok je zapuštěný do dna vany.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
35 407 Kč /ks
Cena:
18 999  Kč/ks
Ušetříte:
46%  (16 408 Kč/ks)

SKLADEM 1 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Dokonalý materiál pro dokonalý design nese název: smaltovaná ocel KALDEWEI. Ocel  a sklo - dva veskrze původní, přírodní materiály, které se osvědčují již po staletí a z nichž každý je obdařen zcela jedinečnými materiálovými vlastnostmi. Ocel se vyznačuje svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a tvarovatelností. Sklo je oproti tomu velmi odolné vůči chemickému a tepelnému zatížení a nabízí skvělý vzhled. Robustní ocel a odolné sklo vstupují ve smaltované oceli KALDEWEI v nerozlučitelný svazek, kde přednosti obou materiálů přechází v dokonalou symbiózu. 

Smaltovaná ocel KALDEWEI je jedinečná. KALDEWEI je jediným výrobcem na světě, který sám vyvinul recepturu na smaltování a který smalt vyrábí ve vlastích tavicích pecích. KALDEWEI sází zcela vědomě v rámci celého řetězce tvorby hodnot - počínaje výrobou smaltu, přes tvarování oceli až po zušlechtění smaltem KALDEWEI.

Hmotnost a balení

Hmotnost
50 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
80
Šířka (cm)
170
Výška (cm)
42,5

Technické parametry

Druh výrobku
vana
Materiál
smaltovaná ocel 3,5 mm
Povrchová úprava
antibakteriální, snadná údržba
Série
Asymmetric Duo
Výbava
bez nožiček
Značka
Kaldewei