Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Sprchové dveře Ravak Serie 300 jednokřídlé 100 cm, čiré sklo, satin profil

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Ravak
Série
Serie 300
Koupelny
Sprchové dveře
Kat. č.:
PDOP2100TS
Číst dotazy

Sprchové dveře otočné dvojdílné Ravak PDOP2.

 

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
9 490 Kč /ks
Cena:
7 592  Kč/ks
Ušetříte:
20%  (1 898 Kč/ks)

SKLADEM > 20 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Sprchové dveře PDOP2 disponují nezničitelným pivotovým mechanismem otevírání dveří. Dveře jsou o rozměru 100 cm, provedení rámu: satin, provedení čepů a madel: satin/satin, výplň z bezpečnostního skla transparent (bez dekoru). Výška dveří je 1900 mm.

 

Sprchové dveře tvoří jeden rovný pevný díl a jeden rovný otočný díl, který tvoří otočné dveře. Otočením výrobku o 180° získáte levou nebo pravou variantu otevírání dveří.

Montuje se do obloženého rohu koupelny (ideálně do vyzděné niky nebo v kombinaci s pevnou stěnou PPS) na vaničky RAVAK Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem.

Kombinací se dvěma pevnými stěnami typu PPS vytvoříte sprchový kout ve tvaru „U“. Použitím nastavovacího profilu PNPS lze výrobky rozšířit o 20 mm, proto se dokonale přizpůsobí stavebním nerovnostem až o 4 cm na každé straně.

Hmotnost a balení

Hmotnost
20 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Šířka vaničky (cm)
100
Výška (cm)
190

Technické parametry

Druh výrobku
sprchové dveře
Profil
satin profil
Série
Serie 300
Systém otevírání
pivotový systém
Typ
jednokřídlé
Výbava
bez vaničky
Výplň
čiré sklo
Značka
Ravak