Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Sprchový kout Anima T-Silent čtvrtkruh 90 cm, R 550, sklo stripe, chrom profil

Výhody

  • Doprava zdarma
  • Výprodej
Značka
Anima
Série
T-Silent
Koupelny
Sprchové kouty
Kat. č.:
TSIS90CRS
Číst dotazy
Chromové čistitelné profily, výplň transparent+stripe, síla skla 6mm, rozměr 90x90 cm, výška 195 cm, šíře vstupu 53 cm, R 550.

Celý popis

Nákup

Cena:
11 490  Kč/ks

SKLADEM 1 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Sprchový kout T-Silent vychází z dlouholetých a prověřených technických řešení u sprchových koutů. Nákup modelů z této řady je tak sázkou na jistotu. 

Design byl vytvořen členem designerské skupiny Triomini a reaguje na aktuální trendy, kterými jsou hranaté a čisté linie. Sprchové kouty Top Silent jsou elegantní, účelné a snadno čistitelné.

Výška 195cm
Pro současnou „přerostlou“ mladou generaci byla zvolena výška 195 cm, o 10 cm více než nabízí většina výrobců. Díky této výšce máte jistotu, že i při mytí vlasů zůstane podlaha v koupelně suchá a při vstupu do sprchového koutu se nebudete muset shýbat. Pro správný výpočet čisté výšky vstupu do sprchové koutu, je totiž nutné odečíst výšku horního a spodního profilu a poté je čistá vstupní výška zpravidla podstatně nižší i než výška člověka např. u 185cm vysokého koutu je nutno odečíst zhruba 10 cm a vstupní výška je pak pouze 175 cm.

Výška profilu u sprchových koutů Top Silent je 5cm, tedy čistá vstupní výška činí 185cm, což je dostatečné pro většinu zákazníků a nijak neomezuje komfort při užívání.

Kvalitní materiál
Sprchové kouty Top Silent jsou vyrobeny z masivních hliníkových profilů, které jsou navrženy tak, aby je bylo možné instalovat i přímo na dlažbu. Všechny skleněné výplně jsou ze 6mm bezpečnostního skla.

Snadno čistitelné
Doporučujeme udržovat skleněné výplně ochranným prostředkem Antidrop. Antidrop je vysoce účinná ochrana skleněných výplní sprchových koutů před tvorbou skvrn a usazováním vodního kamene. Tento vodoodpudivý povlak zabraňuje vodě, aby přilnula na povrch skla a tím i usazení minerálních látek. Jak víme, voda z vodovodního řádu obsahuje různé minerální látky a soli. Tyto látky se poměrně rychle usazují na skle, neboť povrch skla je drsný (porézní). Odstraňování skvrn a usazenin vodního kamene vyžaduje množství práce, času a je možné pouze s námahou, drahými a agresivními čistícími prostředky. Antidrop tak šetří vaše peníze a čas.

Vyklápěcí kolečka
Stejně jako všechny řady posuvných sprchových koutů Anima i řada Top Silent je vybavena vyklápěcími spodními kolečky pro snadnou údržbu, díky kterým se snadno dostanete i do zdánlivě těžko přístupných míst.

Dokonalé utěsnění
Boční pevná skla jsou uchycena ve středu horních, spodních i bočních profilů z obou stran koutu a kout je tak dokonale utěsněn.

Praktické madlo
Hranaté a čisté linie profilů doplňuje praktické madlo v barvě profilů se snadným úchopem zvenku, minimem zabraného místa uvnitř.

Velmi snadná montáž
Sprchové kouty Top Silent se dodávají s již namontovanými horními i spodními kolečky a dorazy, což výrazně urychluje montáž.

Tichý chod „Top Silent“
Název této série sprchových koutů „Top Silent“ znamená v češtině tichý a takové sprchové kouty Top Silent opravdu jsou díky speciální konstrukci horního a spodního profilu, ve kterém jezdí kolečka. Je v něm použita speciální silikonová kolejnice, která tlumí hluk a zabraňuje dotyku pojezdů s hlinikovým profilem, který je normálně hlučný.

Hmotnost a balení

Hmotnost
44 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka vaničky (cm)
90
Rádius
R 550
Šířka vaničky (cm)
90
Šířka vstupu (cm)
53
Tloušťka pevného skla (mm)
6
Tloušťka posuvného skla (mm)
6
Toušťka skla v mm
6
Výška (cm)
195

Technické parametry

Druh výrobku
sprchový kout
Profil
chrom profil
Série
T-Silent
Stavitelnost (cm)
87,5-90x87,5-90
Systém otevírání
posuvný systém
Typ
čtvrtkruh
Výbava
bez vaničky
Výplň
sklo stripe
Značka
Anima