Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Pevná stěna Ideal Standard Wetroom Walk-in 100 cm, čiré sklo

Výhody

  • Doprava zdarma
  • Výprodej
  • Outlet
Značka
Ideal Standard
Série
Wetroom
Koupelny
Sprchové stěny Walk-in
 
Sprchové kouty a vaničky
Kat. č.:
L6224EO
Číst dotazy

To nejlepší v designu moderních koupelen. Minimalistické a elegantní řešení Wetroom. Wetroom stěny jsou k dispozici v 7 rozměrech a poskytnou vám úplnou volnost výběru při vytvoření perfektní instalace volnoprostorového sprchování. Wetroom stěny jsou vyráběny z tvrzeného bezpečnostního skla ...

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
12 814 Kč /ks
Cena:
7 945  Kč/ks
Ušetříte:
38%  (4 869 Kč/ks)

SKLADEM > 30 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

To nejlepší v designu moderních koupelen. Minimalistické a elegantní řešení Wetroom. Wetroom stěny jsou k dispozici v 7 rozměrech a poskytnou vám úplnou volnost výběru při vytvoření perfektní instalace volnoprostorového sprchování. Wetroom stěny jsou vyráběny z tvrzeného bezpečnostního skla tloušťky 8 mm a s úpravou IdealClean (Umožňuje snadnější čištění a údržbu skla a zachovává dokonalý lesk).

Wetroom - vstup z obou stran
Tento typ je navržen tak, aby vám poskytnul opravdový pocit senzace a nádech luxusu a vytvořil výraz opravdového stylu. Je vyroben podle náročných norem s úpravou výplní IdealClean, které jsou nenáročné na údržbu, ale vysoce postavené z pohledu stylu a designu.

Wetroom - rohové provedení
Minimalistický design v minimálním prostoru. Pro instalaci těchto sprchových koutů nemusíte mít velkou koupelnu. Tato jednoduchá a elegantní stěna umožňuje flexibilitu při instalaci i v menších koupelnách. Poskytuje extra styl a eleganci. Snadná instalace do zdi díky nastavitelnému profilu Ideal Standard. Stěna může být součástí sprchovém koutu nebo Wetroom instalace s nebo bez použití zakončovacího panelu 30cm. V obou případech získáte ve vaší koupelně pocit opravdového luxusu.

Wetroom - rohové provedení s bočním panelem / s boční stěnou / s boční stěnou a panelem
Myslíte si, že vzhledem k omezenému místu ve vaší koupelně nemůžete použít tyto sprchové stěny? Pak byste měli změnit názor! Ke stěně Wetroom můžete tedy přidat i stylové boční panely a nahradit vaši vanu a zažít tak potěšení ze sprchování. Tyto sprchové kouty Wetroom jsou vhodné pro kombinaci se sprchovou vaničkou nebo pro instalaci bez vaničky ve stejné úrovni s podlahou. A s inovativním designem stěnových profilů již nemůže být montáž jednodušší.

Hmotnost a balení

Hmotnost
39 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Šířka vaničky (cm)
100
Výška (cm)
202

Technické parametry

Druh výrobku
pevná stěna
Série
Wetroom
Typ
Walk-in
Výplň
čiré sklo
Značka
Ideal Standard