Staňte se fanouškem
  • Čeština

Pevná stěna Ideal Standard Wetroom Walk-in 90 cm, čiré sklo

  • Výprodej
  • Outlet

To nejlepší v designu moderních koupelen. Minimalistické a elegantní řešení Wetroom. Wetroom stěny jsou k dispozici v 7 rozměrech a poskytnou vám úplnou volnost výběru při vytvoření perfektní instalace volnoprostorového sprchování. Wetroom stěny jsou vyráběny z tvrzeného bezpečnostního skla ...

Celý popis

Značka: Ideal Standard Série: Wetroom Kat. č.: L6223EO
Cena:
5 690  Kč/ks

Doporučená cena: 10 091 Kč Ušetříte: 44% (4 401 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Bez čeho se neobejdete

K tomuto produktu je třeba dokoupit pár nezbytných věcí

Obsah

Popis

To nejlepší v designu moderních koupelen. Minimalistické a elegantní řešení Wetroom. Wetroom stěny jsou k dispozici v 7 rozměrech a poskytnou vám úplnou volnost výběru při vytvoření perfektní instalace volnoprostorového sprchování. Wetroom stěny jsou vyráběny z tvrzeného bezpečnostního skla tloušťky 8 mm a s úpravou IdealClean (Umožňuje snadnější čištění a údržbu skla a zachovává dokonalý lesk).

Wetroom - vstup z obou stran
Tento typ je navržen tak, aby vám poskytnul opravdový pocit senzace a nádech luxusu a vytvořil výraz opravdového stylu. Je vyroben podle náročných norem s úpravou výplní IdealClean, které jsou nenáročné na údržbu, ale vysoce postavené z pohledu stylu a designu.

Wetroom - rohové provedení
Minimalistický design v minimálním prostoru. Pro instalaci těchto sprchových koutů nemusíte mít velkou koupelnu. Tato jednoduchá a elegantní stěna umožňuje flexibilitu při instalaci i v menších koupelnách. Poskytuje extra styl a eleganci. Snadná instalace do zdi díky nastavitelnému profilu Ideal Standard. Stěna může být součástí sprchovém koutu nebo Wetroom instalace s nebo bez použití zakončovacího panelu 30cm. V obou případech získáte ve vaší koupelně pocit opravdového luxusu.

Wetroom - rohové provedení s bočním panelem / s boční stěnou / s boční stěnou a panelem
Myslíte si, že vzhledem k omezenému místu ve vaší koupelně nemůžete použít tyto sprchové stěny? Pak byste měli změnit názor! Ke stěně Wetroom můžete tedy přidat i stylové boční panely a nahradit vaši vanu a zažít tak potěšení ze sprchování. Tyto sprchové kouty Wetroom jsou vhodné pro kombinaci se sprchovou vaničkou nebo pro instalaci bez vaničky ve stejné úrovni s podlahou. A s inovativním designem stěnových profilů již nemůže být montáž jednodušší.

Hmotnost a balení

Hmotnost 39,00  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Šířka vaničky (cm) 90
Výška (cm) 202

Technické parametry

Druh výrobku pevná stěna
Série
Typ Walk-in
Výplň čiré sklo
Značka Ideal Standard

Dotazy