Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Rošt 80 cm Tece Drainline sklo

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Tece
Série
Drainline
Koupelny
Sprchové žlaby
Kat. č.:
600890
Číst dotazy
Skleněný rošt na žlábek TECEdrainline, rovný
Designový rošt do sprchového žlabu TECEdrainline z nerezové oceli se skleněným povrchem pro umístění do těla žlabu. Nosnost podle třídyzatížení K3 – zkušební zatížení 300 kg a délka roštu je 80 cm.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
7 380 Kč /ks
Cena:
5 904  Kč/ks
Ušetříte:
20%  (1 476 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 21 dní
Sdílejte na
Obsah
Inovace v této oblasti posunuje koupelnový design. TECEdrainline je jediným systémovým řešením ve své třídě. Více než 35 let zkušeností s odtokovými žlábky a mnoho let zkušeností ze segmentů průmyslových kuchyní. To znamená, že TECEdrainline je sofistikovaný produkt od začátku a nyní je jen inovován podle potřeb zákazníků.

Sprchové žlábky otevírají nové možnosti v designu koupelnové architektury. Sprchové žlábky z nerezové oceli jsou nyní používány nejen v klasické poloze mezi suchou a mokrou částí koupelny, ale je možné je také instalovat přímo ke stěně. Další možností je použití rohového žlábku nebo žlábku s možností vložení dlaždice.

Hmotnost a balení

Hmotnost
1,537 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
16
Šířka (cm)
80
Výška (cm)
6

Technické parametry

Druh výrobku
rošt
Materiál
sklo
Série
Drainline
Značka
Tece

Naposledy shlédnuté produkty