Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

TECEdrainline záp.uzávěra s membránou

Výhody

Značka
Tece
Série
Drainline
Koupelny
Sprchové žlaby
Kat. č.:
660015
Číst dotazy
Zápachová uzávěrka s membránou do sifonů TECEdrainline
Ponorná trubice z plastu s integrovanou těsnící membránou jako zábranou proti vypařování, pachu a pronikání havěti (dvojitý sifonový efekt díky vodnímu sloupci a těsnící membráně).

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
102 Kč /ks
Cena:
81  Kč/ks
Ušetříte:
20%  (21 Kč/ks)

SKLADEM 3‑4 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Společnost TECE byla založena v roce 1955 a její podstata přichází z praxe. Společnost vznikla přerodem z inženýrské kanceláře. Typická inženýrská kultura, která spočívá v kladení otázek, přetrvává ve společnosti dodnes: Může to být vyrobeno lépe, rychleji, jednodušším způsobem a tak, aby to bylo atraktivnější?

TECE je středně velká společnost přímo řízená jediným majitelem. Charakteristiku firemní kultury nejlépe vystihuje zájem o dlouhodobý a kontrolovaný růst společnosti. Vlastní filozofie společnosti se orientuje na potřebu být blíže k zákazníkovi.

TECE vyrábí a prodává svá technická řešení napříč Německem i celým světem. Zakládá si na dlouhodobých vztazích se zákazníky.

Hmotnost a balení

Hmotnost
0,284 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Druh výrobku
sifon
Série
Drainline
Značka
Tece

Naposledy shlédnuté produkty