Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Bidetová sprška Optima Cube Way, 1 funkce

Výhody

Značka
Optima
Série
Cube Way
Koupelny
Sprchy
 
WC s bidetem, bidetovací sedátka a spršky
Kat. č.:
553753
Číst dotazy
Ruční hranatá bidetovací sprška pro zvýšení vašeho komfortu při osobní hygieně. Zároveň vám pomůže napustit kýbl či umýt vašeho domácího mazlíčka.

Celý popis

Nákup

Cena:
1 938  Kč/ks

Běžná dodací lhůta 14 dní
Sdílejte na
Obsah

Ruční bidetovací sprška s pojistkou proti přetížení hadice. Hlavním cílem tohoto systému s bezpečnostní pojistkou je zamezení neočekávaného úniku vody v koupelně. Tento systém „bezpečnostního uzavření vody" byl vyvinut k ochraně dlouhodobé životnosti sprchové hadice (není vhodné, aby hadice zůstávala pod tlakem). Povinnost uzavření vody vrácením ruční sprchy do držáku přirozeným pohybem, je zárukou bezpečnosti systému.

Sprška se připojuje přímo na přívod vody. Ze spršky vám poteče studená voda, tak jako jí máte v řádu. Pokud chcete vodu teplou a regulovat její teplotu, můžete jí připojit na podomítkovou baterii. Na vanovou připojíte pouze tuto bidetovací spršku, na sprchovou baterii a případně ještě ruční sprchu (přepínačem si volíte). Pokud chcete 3 vývody, je možné ještě použít vícecestný přepínač ZDEV084, který vám umožní připojit na jednu sprchovou podomítkovou baterii 3 vývody - např. bidetovací spršku, ruční sprchu a hlavovou sprchu.

Hmotnost a balení

Hmotnost
1 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Design
hranatý
Druh výrobku
bidetová sprška
Koncept
malá
Materiál
mosaz
Počet funkcí
1 funkce
Série
Cube Way
Výbava
s vytahovací sprškou
Značka
Optima

Naposledy shlédnuté produkty