Staňte se fanouškem
  • Čeština

CROMA 100 Vario ruční sprcha EcoSmart

Moderní a nadčasový design to je ruční sprcha EcoSmart od HANSGROHE se čtyřmi funkcemi (4 druhy sprchových proudů) a s užitečnou funkcí QuickClean, se hodí do každé moderní koupelny, kde zaujme na první pohled. Výrobky HANSGROHE se vyznačují nejvyšší kvalitou, vynikajícím designem a výrobky jsou pro dlouhodobé používání díky novým inovacím, technice a komfortu.

Celý popis

Značka: Hansgrohe Kat. č.: SIKOBHGRSC
Cena:
990  Kč/ks

Doporučená cena: 1 361 Kč Ušetříte: 27% (371 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Obsah

Popis

Druhy sprchových proudů: Rain  a Shampoo spray jsou příjemné sprchové proudy, jako letní deštík ideální na mytí vlasů, Normal spray je normální sprchový proud a Massage spray, který je intenzivní a slouží k uvolnění mysli a namožených svalů. Velikost sprchové hlavice je 100 mm a průtok vody je 9l/min.  Díky sprše EcoSmart ušetříte nejen přírodu, ale i peníze.

Technologie ruční sprchy:

Technologie EcoSmart - Baterie a sprchy, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.

 

 

Technologie QuickClean - okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky.

 

 

Technologie XXLPerformance - Ruční a horní sprchy Hansgrohe o průměru mezi 100 a 600 mm Vás zahalí do opravdového vodního snu a postarají se ve Vaší koupelně o zážitek ze sprchování ve velikosti XXL.

 

 

Druhy sprchových proudů:

Rain - Plnější sprchový deštík, ideální k mytí vlasů.

 

 

Masážní proud - Silný masážní proud, který cíleně nabuzuje.

 

Hmotnost a balení

Hmotnost 0,25  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Průměr 10 cm

Technické parametry

Barva popisná chrom
Design oblý
Druh výrobku ruční sprcha
Materiál plast
Počet funkcí 4 funkce
Průtok l/min. 9
Značka Hansgrohe

Dotazy

Naposledy shlédnuté produkty