Staňte se fanouškem
  • Čeština

Ruční sprcha Grohe Rainshower Icon 15 cm, 2 funkce, oblý design

Výhody

Značka
Grohe
Série
Rainshower Icon
Koupelny
Ruční sprchy
Kat. č.:
G27633000
Číst dotazy

Ruční sprcha Rainshower Icon 150 s netradičním designem, v barvě antuky, je vybavena speciálním eko tlačítkem, které umožňuje redukování průtoku vody, což má za následek nízkou spotřebu vody.

Průměr sprchové hlavice je 15 cm.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
3 369 Kč /ks
Cena:
1 899  Kč/ks
Ušetříte:
44%  (1 470 Kč/ks)

SKLADEM 2‑3 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Technologie ručíní sprchy:

Technologie GROHE EcoJoy - Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji.

Technologie GROHE CoolTouch - zajišťuje, že teplota vnějšího povrchu baterie nikdy nepřekročí teplotu tekoucí vody. Chladicí kanálek, který je součástí termostatických baterií, vytváří bariéru mezi proudem horké vody a chromovým povrchem, který tak nikdy není příliš horký.

 

Technologie GROHE DreamSpray - Pokročilé sprchové motory uvnitř sprchové hlavy zaručují neustálý a důsledný rozvod vody do jednotlivých trysek. Sprchování vám přinese čirou radost, nezávisle na zvoleném režimu sprchy vyhovujícím vaší současné náladě.

 

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie, sprchy a jiné produkty GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost
0,352 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Průměr
15 cm

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Design
oblý design
Druh výrobku
ruční sprcha
Materiál
plast
Počet funkcí
2 funkce
Série
Rainshower Icon
Značka
Grohe

Soubory ke stažení