Staňte se fanouškem
  • Čeština

Ruční sprcha Grohe Rainshower Icon 15 cm, 2 funkce

Výhody

Značka
Grohe
Série
Rainshower Icon
Koupelny
Ruční sprchy
Kat. č.:
G27443000
Číst dotazy

 Elegantní ruční sprcha Rainshower Icon 150 od známého výrobce GROHE, v moderním designu, se 2 sprchovými proudy Rain a SmartRain, eko funkcí, redukcí průtoku, s kovovým kolénkem pro kombinaci ruční sprchy se sprchovou hadicí, s vnitřní technologií WaterGuide pro delší životnost, s univerzálním upevňovacím systémem vhodný ke všem standardním sprchovým hadicím, sprcha je vhodná pro průtokové ohřívače vody a díky tomu je vhodnou volbou do každé koupelny.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
3 369 Kč /ks
Cena:
1 939  Kč/ks
Ušetříte:
42%  (1 430 Kč/ks )

Běžná dodací lhůta 28 dní
Sdílejte na
Obsah

Technologie ruční sprchy:

Technologie GROHE EcoJoy - Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji.

Technologie GROHE SpeedClean - Díky které produkt snadno vyčistíte od vodního kamene pouhým přetřením.

Technologie GROHE DreamSpray - Pokročilé sprchové motory uvnitř sprchové hlavy zaručují neustálý a důsledný rozvod vody do jednotlivých trysek. Sprchování vám přinese čirou radost, nezávisle na zvoleném režimu sprchy vyhovujícím vaší současné náladě.

 

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie, sprchy a jiné produkty GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost
1,35 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Průměr
15 cm

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Druh výrobku
ruční sprcha
Materiál
plast
Počet funkcí
2 funkce
Série
Rainshower Icon
Značka
Grohe