Staňte se fanouškem
  • Čeština

Ruční sprcha Grohe Rainshower Icon 15 cm, 2 funkce

 Elegantní ruční sprcha Rainshower Icon 150 od známého výrobce GROHE, eko funkcí, redukcí průtoku, kovovým kolénkem ro kombinaci ruční sprchy se sprchovou hadicí a univerzálním upevňovacím systémem vhodným ke všem standardním sprchovým hadicím a vnitřní technologií WaterGuide pro delní životnost, je tato sprcha vhodnou volbou do každé koupelny.

Celý popis

Značka: Grohe Série: Rainshower Icon Kat. č.: G27444000
Běžná dodací lhůta 28 dní
Cena:
1 859  Kč/ks

Doporučená cena: 3 202 Kč Ušetříte: 42% (1 343 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Obsah

Popis

Technologie ruční sprchy:

Technologie GROHE EcoJoy - Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji.

Technologie GROHE SpeedClean - Díky které produkt snadno vyčistíte od vodního kamene pouhým přetřením.

Technologie GROHE CoolTouch - zajišťuje, že teplota vnějšího povrchu baterie nikdy nepřekročí teplotu tekoucí vody. Chladicí kanálek, který je součástí termostatických baterií, vytváří bariéru mezi proudem horké vody a chromovým povrchem, který tak nikdy není příliš horký.

 

Technologie GROHE DreamSpray - Pokročilé sprchové motory uvnitř sprchové hlavy zaručují neustálý a důsledný rozvod vody do jednotlivých trysek. Sprchování vám přinese čirou radost, nezávisle na zvoleném režimu sprchy vyhovujícím vaší současné náladě.

 

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie, sprchy a jiné produkty GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost 0,37  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Průměr 15 cm

Technické parametry

Barva popisná chrom
Druh výrobku ruční sprcha
Materiál plast
Počet funkcí 2 funkce
Série
Značka Grohe

Dotazy

Naposledy shlédnuté produkty