Staňte se fanouškem
  • Čeština

Ruční sprcha Grohe Rainshower Icon 15 cm, 2 funkce

Výhody

Značka
Grohe
Série
Rainshower Icon
Koupelny
Ruční sprchy
Kat. č.:
G27444000
Číst dotazy

 Elegantní ruční sprcha Rainshower Icon 150 od známého výrobce GROHE, eko funkcí, redukcí průtoku, kovovým kolénkem ro kombinaci ruční sprchy se sprchovou hadicí a univerzálním upevňovacím systémem vhodným ke všem standardním sprchovým hadicím a vnitřní technologií WaterGuide pro delní životnost, je tato sprcha vhodnou volbou do každé koupelny.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
3 369 Kč /ks
Cena:
1 939  Kč/ks
Ušetříte:
42%  (1 430 Kč/ks )

Běžná dodací lhůta 28 dní
Sdílejte na
Obsah

Technologie ruční sprchy:

Technologie GROHE EcoJoy - Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji.

Technologie GROHE SpeedClean - Díky které produkt snadno vyčistíte od vodního kamene pouhým přetřením.

Technologie GROHE CoolTouch - zajišťuje, že teplota vnějšího povrchu baterie nikdy nepřekročí teplotu tekoucí vody. Chladicí kanálek, který je součástí termostatických baterií, vytváří bariéru mezi proudem horké vody a chromovým povrchem, který tak nikdy není příliš horký.

 

Technologie GROHE DreamSpray - Pokročilé sprchové motory uvnitř sprchové hlavy zaručují neustálý a důsledný rozvod vody do jednotlivých trysek. Sprchování vám přinese čirou radost, nezávisle na zvoleném režimu sprchy vyhovujícím vaší současné náladě.

 

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie, sprchy a jiné produkty GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost
0,37 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Průměr
15 cm

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Druh výrobku
ruční sprcha
Materiál
plast
Počet funkcí
2 funkce
Série
Rainshower Icon
Značka
Grohe