Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Sprchový set Grohe Tempesta Cosmopolitan IV, 4 funkce

Výhody

Značka
Grohe
Série
Tempesta Cosmopolitan IV
Koupelny
Sprchové sety
Kat. č.:
G27580001
Číst dotazy

Sprchový set New Tempesta Cosmopolitan

Ideální volbou pro architektonicky moderní koupelny je tento sprchový set s jasným válcovým profilem a zkosenými hranami. Na hlavici je možné nastavit čtyři druhy paprsků proudu vody, které poskytují intenzivní a osvěžující sprchování dle Vaší individuální potřeby.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
2 597 Kč /ks
Cena:
1 429  Kč/ks
Ušetříte:
45%  (1 168 Kč/ks)

SKLADEM > 99 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Sprchový set Grohe New Tempesta Cosmopolitan 100 obsahuje ruční sprchu, která má čtyři masážní proudy (Rain, Grohe Rain 02, Massage a Jet), dále sprchovou tyč v délce 60 cm a sprchovou hadici Relexaflex, která má délku 1,75 m.

Technologie sprchového setu:

Technologie GROHE EcoJoy® - Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji.

Technologie GROHE DreamSpray® - Pokročilé sprchové motory uvnitř sprchové hlavy zaručují neustálý a důsledný rozvod vody do jednotlivých trysek. Sprchování vám přinese čirou radost, nezávisle na zvoleném režimu sprchy vyhovujícím vaší současné náladě.
 
 

 

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

 

Hmotnost a balení

Hmotnost
0,9 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Délka (cm)
62

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Druh výrobku
sprchový set
Materiál
pochromovaná mosaz
Počet funkcí
4 funkce
Série
Tempesta Cosmopolitan IV
Značka
Grohe

Naposledy shlédnuté produkty