Staňte se fanouškem
  • Čeština

Sprchový set Grohe Tempesta Cosmopolitan IV, 4 funkce

  • Výprodej
  • Outlet

Sprchový set New Tempesta Cosmopolitan je ideální volbou pro architektonicky moderní koupelny. Jeho celkový design, jasný válcový profil a zkosené hrany působí elegantně. Na hlavici je možné nastavit čtyři druhy paprsků proudu vody, které poskytují intenzivní a osvěžující sprchování dle Vaší individuální potřeby a umožňují také úsporu vody díky speciálním technologiím. 

Celý popis

Značka: Grohe Série: Tempesta Cosmopolitan IV Kat. č.: G27580001
Cena:
1 429  Kč/ks

Doporučená cena: 2 516 Kč Ušetříte: 43% (1 087 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Bez čeho se neobejdete

K tomuto produktu je třeba dokoupit pár nezbytných věcí

Obsah

Popis

Sprchový set Grohe New Tempesta Cosmopolitan 100 obsahuje ruční sprchu, která má čtyři masážní proudy (Rain, Grohe Rain 02, Massage a Jet), dále sprchovou tyč v délce 60 cm a sprchovou hadici Relexaflex, která má délku 1,75 m.

Technologie sprchového setu:

Technologie GROHE EcoJoy® - Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji.

Technologie GROHE DreamSpray® - Pokročilé sprchové motory uvnitř sprchové hlavy zaručují neustálý a důsledný rozvod vody do jednotlivých trysek. Sprchování vám přinese čirou radost, nezávisle na zvoleném režimu sprchy vyhovujícím vaší současné náladě.
 
 

 

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

 

Hmotnost a balení

Hmotnost 0,90  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Délka (cm) 62

Technické parametry

Barva popisná chrom
Druh výrobku sprchový set
Materiál pochromovaná mosaz
Počet funkcí 4 funkce
Série
Značka Grohe

Dotazy

Naposledy shlédnuté produkty