Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Sprchový set Grohe Tempesta III, 3 funkce, oblý design

Výhody

Značka
Grohe
Série
Tempesta III
Koupelny
Sprchové sety
Kat. č.:
G27600000
Číst dotazy

Elegantní sprchový set od známého výrobce GROHE, je díky svému designu vhodným výběrem do každé koupelny. Sprchový set Tempesta New III obsahuje obsahuje ruční sprchu, která má tři masážní proudy (Rain, Grohe Rain 02, Massage a Jet), dále sprchovou tyč v délce 60 cm a sprchovou hadici Relexaflex, která má délku 1,75 m. Součástí setu je také praktická mýdlenka.

 

 

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
2 386 Kč /ks
Cena:
1 309  Kč/ks
Ušetříte:
45%  (1 077 Kč/ks)

SKLADEM > 70 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Technologie sprchového setu:

Technologie GROHE EcoJoy® - Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji.

Technologie GROHE DreamSpray® - Pokročilé sprchové motory uvnitř sprchové hlavy zaručují neustálý a důsledný rozvod vody do jednotlivých trysek. Sprchování vám přinese čirou radost, nezávisle na zvoleném režimu sprchy vyhovujícím vaší současné náladě.

 
 

 

Technologie GROHE StarLight® - Vodovodní baterie a sprchy GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.


 
 

Hmotnost a balení

Hmotnost
0,982 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Délka (cm)
62

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Design
oblý design
Druh výrobku
sprchový set
Materiál
pochromovaná mosaz
Počet funkcí
3 funkce
Série
Tempesta III
Značka
Grohe

Naposledy shlédnuté produkty