Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Vanový set Grohe Tempesta Cosmopolitan III, 3 funkce

Výhody

Značka
Grohe
Série
Tempesta Cosmopolitan III
Koupelny
Sprchové sety
Kat. č.:
G27588001
Číst dotazy
Elegantní vanový set od známého výrobce GROHE  je vhodný do každé koupelny. Vanový set Grohe se skládá z ruční sprchy New Tempesta Cosmopolitan 100 se třemi masážními proudy (Rain, Grohe Rain O2, Massage), dále z nástěnného držáku sprchy a sprchové hadice Relexaflex v délce 1,5 m.
 

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
1 544 Kč /ks
Cena:
849  Kč/ks
Ušetříte:
45%  (695 Kč/ks)

SKLADEM > 40 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Technologie vanového setu:

Technologie GROHE EcoJoy® - Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji.

Technologie GROHE StarLight® - Vodovodní baterie GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

 

Technologie GROHE DreamSpray® - Pokročilé sprchové motory uvnitř sprchové hlavy zaručují neustálý a důsledný rozvod vody do jednotlivých trysek. Sprchování vám přinese čirou radost, nezávisle na zvoleném režimu sprchy vyhovujícím vaší současné náladě.


 
 

Hmotnost a balení

Hmotnost
0,9 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Druh výrobku
vanový set
Počet funkcí
3 funkce
Série
Tempesta Cosmopolitan III
Značka
Grohe

Naposledy shlédnuté produkty