Staňte se fanouškem
  • Čeština

Hranatý držák sprchy Jika Cubito, plast

Praktický držák sprchy Cubito plastový od známé společnosti Jika, je díky svému hranatému designu vhodnou volbou do každé koupelny.

Celý popis

Značka: Jika Série: Cubito Kat. č.: 8473.7.004.000.1
Cena:
102  Kč/ks

Doporučená cena: 127 Kč Ušetříte: 20% (25 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Obsah

Popis

Jika Cubito - pro nadčasové a elegantní koupelny díky čistým liniím a noblesním tvarům. Pro sérii Jika Cubito je charakteristická jednoduchost a funkčnost. Záklaním kamenem této série jsou keramická umyvadla, která lze doplnit o funkční koupelnový nábytek. Série dále obsahuje masivní WC a bidety, akrylátové vany, sprchové kouty, vodovodní baterie a koupelnové doplňky. Vše v kvalitě české značky JIKA.

Značka Jika prakticky od svého vzniku suverénně zaujímá v České republice postavení jedničky mezi výrobci sanitární keramiky.

Podle posledních průzkumů trvale zůstává pro většinu zákazníků symbolem tradice a kvality. Její expanze na zahraniční trhy zároveň dokládá, že kvalita výrobků ve spojení s příznivou cenou mají velký potenciál dalšího růstu. Stoupá její obliba u zákazníků nejen na tradičních trzích Ukrajiny, Pobaltí nebo Ruska, ale také v náročné západní Evropě, na Středním východě a v mnoha dalších zemích. Velký podíl na obchodních úspěších má široká komplexní nabídka výrobků, vysoká kvalita zpracování i nadstandardní servis.

 

Společnost Jika:

Hmotnost a balení

Hmotnost 0,07  kg
Balení 1 ks

Technické parametry

Barva popisná chrom
Design hranatý
Druh výrobku držák sprchy
Materiál plast
Série Cubito
Značka Jika

Dotazy

Naposledy shlédnuté produkty