Staňte se fanouškem
  • Čeština

Umyvadlo na desku Triomini Lapis 60x38 cm, bez přepadu

  • Doprava zdarma

Zaoblená umyvadlová mísa z přírodního kamene v rozměru 60x38 cm v tmavé barvě. Doporučujeme kombinovat s průtočným vtokem PZATKABS s kloboučkem z kamene ze stejného materiálu, a použít baterie pro umyvadlové mísy nebo nástěnné baterie. Umyvadlo bez otvoru pro baterii a bez přepadu.

Baterie a sifon není součástí výrobku.

 

Celý popis

Značka: Triomini Série: Lapis Kat. č.: LA6038BS
Cena:
7 990  Kč/ks

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Bez čeho se neobejdete

K tomuto produktu je třeba dokoupit pár nezbytných věcí

Obsah

Popis

Umyvadlová mísa z přírodního kamene Lapis v rozměru 60x38 cm v tmavé barvě s minerálním mramorováním. Doporučujeme kombinovat s průtočným vtokem PZATKABS s kloboučkem z kamene ze stejného materiálu, a použít baterie pro umyvadlové mísy nebo nástěnné baterie. Umyvadlo je bez otvoru pro baterii a bez přepadu.

Baterie a sifon není součástí výrobku.

Kamenné umyvadlo je z „nasákavého“ materiálu a tedy se chová úplně jinak, než klasické vyspádované keramické umyvadlo. Po napuštění se voda nasákne do umyvadla a vzlíná se po stěnách materiálu, tzn. všechna voda hned neodteče jako u klasického glazovaného umyvadla a opravdu se drží na kameni a trvá dlouhou dobu, než steče, případně vůbec nesteče a voda se tam drží. Umyvadlo je vyráběno tak, že se nejdříve do roviny seřízne spodní strana umyvadla a dle této hrany se řeže vnitřek – nejedná se tedy o křivost výrobku nebo o to, že by bylo špatně vyrobeno.

Tato kamenná umyvadla nejsou vyspádovaná, tudíž odtok vody není „automatický“ . Z velké části tomu lze předejít, že se uvedené umyvadla napustí impregnací – buď námi doporučovanou ke kamenným výrobkům nebo nějakou jinou speciální.

Hmotnost a balení

Hmotnost 19,00  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Hloubka (cm) 38
Šířka (cm) 60
Výška (cm) 10

Technické parametry

Barva popisná Blue stone
Design zaoblený
Druh výrobku umyvadlo na desku
Koncept kamenná
Materiál kámen
Montážní sada nutno dokoupit
Plánovač nábytku na míru Ano
Provedení bez přepadu
Série Lapis
Značka Triomini

Dotazy

Naposledy navštívené produkty