Staňte se fanouškem
  • Čeština

Nábytkové umyvadlo Jika Tigo 55x37 cm, otvor pro baterii vpravo

Nábytkové umyvadlo s otvorem pro baterii vpravo. Umyvadlo vadlo vyrábí firmy JIKA do série Tigo. Umyvadlo má hranatý tvar. Umyvadlo je vhodné kombinovat se skříňkou pod umyvadlo. Rozměry jsou 55 x 37 x 17,5 cm. Balení neobsahuje ani sifon ani baterii.

Celý popis

Značka: Jika Série: Tigo
Běžná dodací lhůta 28 dní
Cena:
1 660  Kč/ks

Doporučená cena: 2 075 Kč Ušetříte: 20% (415 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Kód dodavatele: 0000010119 Kat. č.: 1021.2.000.106.1
Obsah

Popis

Tigo je sázka na čistotu a eleganci. Jedineční koncept nejen pro malé koupelny. Doby kdy majitelé malých a menších koupelen měli trable s výběrem koupelnového nábytku jsou dávno pryč, dnes se často setkáme s atraktivními koncepty, které i relativně stísněný prostor promění na opravdový ráj. Klíčem této série k úspěchu je vynalézavost a funkčnost v tvarovém a funkčním pojetí jednotlivých výrobků, které sérii Tigo tvoří. Tigo zde na plné čáře vyhrál "boj o každý centimetr", přání designéru této kolekce bylo, aby se každý zákazník mohl ve své koupelně cítit pohodlně a při tom aby si na své přišlo i oko puntičkářsky náročné tchýně, která k Vám domů zavítá. Série JIKA Tigo nabízí širokou škálu umyvadel a umývátek, úsporné WC klozety, prostorově úsporné vany a jedinečné asimetrické sprchové kouty s keramickými vaničkami, dále pak vodovodní baterie v ladném designu. To vše v kvalitě JIKA. 

JIKA podle posledních průzkumů trvale zůstává pro většinu zákazníků symbolem tradice a kvality. Její expanze na zahraniční trhy zároveň dokládá, že kvalita výrobků ve spojení s příznivou cenou mají velký potenciál dalšího růstu. Stoupá její obliba u zákazníků nejen na tradičních trzích Ukrajiny, Pobaltí nebo Ruska, ale také v náročné západní Evropě, na Středním východě a v mnoha dalších zemích. Velký podíl na obchodních úspěších má široká komplexní nabídka výrobků, vysoká kvalita zpracování i nadstandardní servis.

 

Společnost Jika:

Hmotnost a balení

Hmotnost 13,70  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Hloubka (cm) 37
Šířka (cm) 55
Výška (cm) 17,5

Technické parametry

Barva popisná bílá
Design zaoblený
Druh výrobku nábytkové umyvadlo
Materiál keramika
Montážní sada nutno dokoupit
Provedení otvor pro baterii vpravo
Série Tigo
Výbava bez sifonu a baterie
Značka Jika

Dotazy