Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

PALACE umyvadlo 90x38-51cm s otvorem

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Laufen
Série
Palace
Koupelny
Umyvadla
Kat. č.:
1170.2.000.104.1
Číst dotazy
 Elegantní keramické umyvadlo, které je určené k zabudování do nábytku, v bílé barvě, o velikosti 90x51x16,5 cm, je díky svému modernímu designu vhodnou volbou do každé koupelny.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
11 756 Kč /ks
Cena:
9 993  Kč/ks
Ušetříte:
15%  (1 763 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 42 dní
Sdílejte na
Obsah

Nadčasová klasika, navržená pro budoucnost: Nadčasová klasika navržená pro budoucnost, taková je řada Palace. Postupně se vyvinula ve všestrannou koupelnovou kolekci, která si zachovala svoji typickou přednost: umyvadla, která lze oříznout na míru a hladce začlenit do koupelny jakéhokoli tvaru. Produkty Palace dnes najdeme v koupelnách domácností i hotelů po celém světě. Palace je oslavou keramiky, která prezentuje své vynikající kvality v obou typech prostředí.

LAUFEN je synonymem dokonalosti, a to pokud jde o formu a kvalitu řemeslné dovednosti, tak i pro pokročilé technologie s decentním vzhledem. Nadnárodní společnost Laufen má obchodní zastoupení v zemích celého světa.

Hmotnost a balení

Hmotnost
21 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
bílá
Design
hranatý
Druh výrobku
umyvadlo
Materiál
keramika
Montážní sada
nutno dokoupit
Plánovač nábytku na míru
Ano
Provedení
otvor pro baterii uprostřed
Série
Palace
Výbava
bez sifonu a baterie
Značka
Laufen

Naposledy shlédnuté produkty