Staňte se fanouškem
  • Čeština

Umyvadlo na desku Triomini Lapis 40x40 cm, bez přepadu

Kulaté umyvadlo na desku z přírodního kamene ve světle béžové barvě v kombinaci s vysokou stojánkovou umyvadlovou baterií pro umyvadlové mísy nebo s nástěnnými podomítkovými bateriemi vypadá v koupelně skvostně. Umyvadlo je bez přepadu a bez otvoru pro baterii. Doporučujeme použít průtočný vtok 5/4" v designu světlého kamene PZATKALB nebo stále průtočnou zátku 5/4" celochrom PZATKA.

Baterie a sifon není součástí výrobku, vybrat si však můžete z naší bohaté nabídky. 

Celý popis

Značka: Triomini Série: Lapis Kat. č.: LA4040LB
Na cestě. Předpokládané naskladnění od 23.10.
Cena:
4 990  Kč/ks

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Bez čeho se neobejdete

K tomuto produktu je třeba dokoupit pár nezbytných věcí

Obsah

Popis

 Umyvadlo Lapis o průměru 40cm z přírodního kamene ve světle béžové barvě pro montáž na desku v kombinaci s vysokou stojánkovou umyvadlovou baterií pro umyvadlové mísy nebo s nástěnými podomítkovými bateriemi. Bez přepadu a bez otvoru pro baterii. Doporučujeme použít průtočný vtok 5/4" v designu světlého kamene PZATKALB nebo stále průtočnou zátku 5/4" celochrom PZATKA.

Baterie a sifon není součástí výrobku.

Kamenné umyvadlo je z „nasákavého“ materiálu a tedy se chová úplně jinak, než klasické vyspádované keramické umyvadlo. Po napuštění se voda nasákne do umyvadla a vzlíná se po stěnách materiálu, tzn. všechna voda hned neodteče jako u klasického glazovaného umyvadla a opravdu se drží na kameni a trvá dlouhou dobu, než steče, případně vůbec nesteče a voda se tam drží. Umyvadlo je vyráběno tak, že se nejdříve do roviny seřízne spodní strana umyvadla a dle této hrany se řeže vnitřek – nejedná se tedy o křivost výrobku nebo o to, že by bylo špatně vyrobeno.

Tato kamenná umyvadla nejsou vyspádovaná, tudíž odtok vody není „automatický“ . Z velké části tomu lze předejít, že se uvedené umyvadla napustí impregnací – buď námi doporučovanou ke kamenným výrobkům nebo nějakou jinou speciální.

Hmotnost a balení

Hmotnost 13,50  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Hloubka (cm) 40
Šířka (cm) 40
Výška (cm) 14

Technické parametry

Barva popisná light beige
Design kulatý
Druh výrobku umyvadlo na desku
Koncept kamenná
Materiál kámen
Montážní sada nutno dokoupit
Plánovač nábytku na míru Ano
Provedení bez přepadu
Série Lapis
Značka Triomini

Dotazy

Naposledy navštívené produkty