Staňte se fanouškem
  • Čeština

DEEP umývátko 45 bí

Umývátko Deep od známé společnosti JIKA o rozměrech 45 x 37 cm v moderním designu s otvorem uprostřed. Vhodné pro upevnění na zeď.

Celý popis

Značka: Jika Série: Deep Kat. č.: 1561.4.000.104.1
Běžná dodací lhůta 28 dní
Cena:
1 095  Kč/ks

Doporučená cena: 1 369 Kč Ušetříte: 20% (274 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Bez čeho se neobejdete

K tomuto produktu je třeba dokoupit pár nezbytných věcí

Obsah

Popis

JIKA Deep se úspěšně snaží přinést do koupelen tvarovou a funkční promyšlenost, která se snaží si svou hloubkou vydobýt místo třeba právě ve vaší koupelně. Série Deep sází na přírodní prvky, měkce ohlé tvary, ladné hrany, jednoduché a elegantně čisté tvary s nádechem decentního dřevěného dekoru. Proč zůstávat u zaběhlého a stále stejného koupelnového konceptu, designéři série JIKA Deep dokázali, že je stále kam posouvat a určitě nezaostali ani drobet pozadu . Série Deep je mezi zákazníky velmi oblíbená a dává příležitost všem prahnoucím po útulné, vkusné a moderně zařízené koupelně. Série Deep zahrnuje jedinečný koupelnový nábytek, kombinační WC klozety, sprchové vaničky a vodovodní baterie. Vše v kvalitě JIKA.   
 
JIKA podle posledních průzkumů trvale zůstává pro většinu zákazníků symbolem tradice a kvality. Její expanze na zahraniční trhy zároveň dokládá, že kvalita výrobků ve spojení s příznivou cenou mají velký potenciál dalšího růstu. Stoupá její obliba u zákazníků nejen na tradičních trzích Ukrajiny, Pobaltí nebo Ruska, ale také v náročné západní Evropě, na Středním východě a v mnoha dalších zemích. Velký podíl na obchodních úspěších má široká komplexní nabídka výrobků, vysoká kvalita zpracování i nadstandardní servis.

 

Společnost Jika:

Hmotnost a balení

Hmotnost 9,00  kg
Balení 1 ks

Technické parametry

Barva popisná bílá
Design oblý
Druh výrobku umývátko
Materiál keramika
Provedení otvor pro baterii uprostřed
Série Deep
Výbava bez sifonu a baterie
Značka Jika

Dotazy

Naposledy shlédnuté produkty