Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

PRO umýv.36x25cm s otv.P Bílá

Výhody

Značka
Laufen
Série
Laufen Pro
Koupelny
Umývátka
Kat. č.:
1695.5.000.106.1
Číst dotazy

 Praktické umývátko od známé společnosti LAUFEN, o velikosti 36x25 cm s otvorem pro baterii, v bílé barvě a díky svému zaoblenému designu je toto umývatko vhodnou volbou do každé koupelny i těch menších.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
3 049 Kč /ks
Cena:
2 134  Kč/ks
Ušetříte:
30%  (915 Kč/ks)

SKLADEM 10 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

LAUFEN je synonymem dokonalosti, a to pokud jde o formu a kvalitu řemeslné dovednosti, tak i pro pokročilé technologie s decentním vzhledem. Nadnárodní společnost Laufen má obchodní zastoupení v zemích celého světa. Podmínkou kvalitní péče je úzký kontakt se zákazníkem.

Osobitý design: Švýcarský návrhář Peter Wirz ze studia Vetica je autorem řady Laufen Pro, při jejímž návrhu byly brány v potaz požadavky výrobních postupů při výrobě keramiky. Dokazuje, že minimalistické formy, vysoká kvalita a optimální funkčnost nemusejí nutně znamenat vysokou cenu – pokud jsou vyrobeny chytře. Osobitý návrh řady Laufen Pro je soudobou odpovědí na tvrzení, že každý by měl mít právo na kvalitní design.

Hmotnost a balení

Hmotnost
7,1 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
bílá
Design
zaoblený
Druh výrobku
umývátko
Materiál
keramika
Montážní sada
nutno dokoupit
Provedení
otvor pro baterii vpravo
Série
Laufen Pro
Výbava
bez sifonu a baterie
Značka
Laufen

Naposledy shlédnuté produkty