Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Nízká vana +van.automat se sifonem +nohy

Výhody

  • Doprava zdarma
  • Novinka
Značka
Ideal Standard
Koupelny
Obdélníkové vany
Kat. č.:
NIZKAVANASET
Číst dotazy

Celý set obsahuje: vanu Ideal Standard, vanový automat s obráceným přepadem, nožičky . Pohodlný vstup díky nízké výšce vany.. Vanový automat s obráceným přepadem vč. sifonu- obrácený přepad tohoto vanového automatu umožňuje navýšení hladiny vody o 50 mm, oproti klasickému van. automatu (viz obr. v ...

Celý popis

Nákup

Cena:
4 990  Kč/ks

SKLADEM > 5 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Celý set obsahuje: vanu Ideal Standard, vanový automat s obráceným přepadem, nožičky . Pohodlný vstup díky nízké výšce vany..

Vanový automat s obráceným přepadem vč. sifonu- obrácený přepad tohoto vanového automatu umožňuje navýšení hladiny vody o 50 mm, oproti klasickému van. automatu (viz obr. v galerii)

Nízká vana Ideal Standard + výškově nastavitelné nožičky - řešení koupelny s nízkou vanou, která bude vyhovovat užívání i pro invalidní osoby, vana by měla splňovat následující: má mít horní hranu ideálně ve výšce 500 mm a u vany by měl být sedák (vyzděný 700 x 400 x 500). Na tento sedák si osoba přesedne a po zádech do nízké vany do ní díky madlům sklouzne (viz obr. v galerii)

Objem vany: 176 litrů

Hmotnost a balení

Hmotnost
24,02 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
70
Šířka (cm)
160

Technické parametry

Barva popisná
bílá
Druh výrobku
obdélníková vana
Materiál
akrylát
Typ
klasická
Výbava
včetně vanových nožiček
Značka
Ideal Standard

Naposledy shlédnuté produkty