Staňte se fanouškem
  • Čeština

Obdélníková vana Kaldewei Cayono 160x70 cm, smaltovaná ocel 3,5 mm

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Kaldewei
Série
Cayono
Koupelny
Obdélníkové vany
Kat. č.:
KW748
Číst dotazy

 Elegantní obdélníková vana Cayono, o velikosti 160x70 cm, 30 let záruka, v bílé barvě, je výbornou volbou do každé koupelny. Vedení linií CAYONO je zcela vědomě přizpůsobeno charakteru moderní architektury. Rovné linie, malé úhly a důsledná geometrie naznačují čistotu, harmonii a přesvědčivost v našem stále komplexnějším a hektičtějším světě. Zároveň je CAYONO skvěle promyšlená pro všední den. Kolmé boční stěny vytváří velkorysý vnitřní prostor - a to i při malých vnějších rozměrech. Rovné dno vany nabízí velkou plochu k stání pro pohodlné sprchování.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
11 081 Kč /ks
Cena:
8 869  Kč/ks
Ušetříte:
20%  (2 212 Kč/ks)

SKLADEM > 20 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

 Smaltovaná ocel KALDEWEI - jedinečný materiál s 30letou zárukou. Dokonalý materiál pro dokonalý design nese název: smaltovaná ocel KALDEWEI. Ocel  a sklo - dva veskrze původní, přírodní materiály, které se osvědčují již po staletí, a z nichž každý je obdařen zcela jedinečnými materiálovými vlastnostmi. Ocel se vyznačuje svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a tvarovatelností. Sklo je oproti tomu velmi odolné vůči chemickému a tepelnému zatížení a nabízí skvělý vzhled. Robustní ocel a odolné sklo vstupují ve smaltované oceli KALDEWEI v nerozlučitelný svazek, kde přednosti obou materiálů přechází v dokonalou symbiózu

Smaltovaná ocel KALDEWEI je jedinečná. KALDEWEI je jediným výrobcem na světě, který sám vyvinul recepturu na smaltování a který smalt vyrábí ve vlastních pecích. KALDEWEI sází zcela vědomě v rámci celého řetězce na tvorby hodnot - počínaje výrobou smaltu, přes tvarování oceli až po zušlechtění smaltem KALDEWEI.

Hmotnost a balení

Hmotnost
45 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
70
Šířka (cm)
160

Technické parametry

Barva popisná
bílá
Druh výrobku
obdélníková vana
Materiál
smaltovaná ocel 3,5 mm
Série
Cayono
Typ
klasická
Výbava
bez nožiček
Značka
Kaldewei

Soubory ke stažení