Staňte se fanouškem
  • Čeština

Obdélníková vana Kaldewei Cayono 170x70 cm, smaltovaná ocel 3,5 mm

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Kaldewei
Série
Cayono
Koupelny
Obdélníkové vany
Kat. č.:
KW749
Číst dotazy

 Elegantní obdélníková vana CAYONO o velikosti 170x70 cm, v bílé barvě, je pohodlná a tudíž je vhodnou volbou do každé koupelny. Vedení linií CAYONO je zcela vědomě přizpůsobeno charakteru moderní architektury. Rovné linie, malé úhly a důsledná geometrie naznačují čistotu, harmonii a přesvědčivost v našem stále komplexnějším a hektičtějším světě.Zároveň je CAYONO skvěle promyšlená pro všední den. Kolmé boční stěny vyváří velkorysý vnitřní prostor - ato i pří malých vnějších rozměrech. Rovné dno vany nabízí velkou plochu k stání pro pohodlné sprchování.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
11 081 Kč /ks
Cena:
8 869  Kč/ks
Ušetříte:
20%  (2 212 Kč/ks)

Na cestě. Předpokládané naskladnění od 5.6.
Sdílejte na
Obsah

 Smaltovaná ocel KALDEWEI - jedinečný materiál s 30-letou zárukou. Dokonalý materiál pro dokonalý design nese název: smaltovaná ocel KALDEWEI. Ocel a sklo - dva veskrze původní, přírodní materiály, které se osvědčují již po staletí, a z nichž každý je obdařen zcela jedinečnými materiálovými vlastnostmi. Ocel se vyznačuje svou pevností, vysoukou zatížitelností, robustností a tvarovtelností. Sklo je oproti tomu velmi odolné vůči chemickému a tepelnému zatížení a nabíží skvělý vzhled. Robustní ocel a odolné sklo vstupují ve smaltované oceli KALDEWEI v nerozlučitelný svazek, kde přednosti obou materiálů přechází v dokonalou symbiózu.

Smaltovaná ocel KALDEWEI je jedinečná. KALDEWEI je jediným výrobcem na světě, který sám vyvinul recepturu na smaltování a který smalt vyrábí ve vlastních tavicích pecích. KALDEWEI sází zcela vědomě v rámci celého řetězce tvorby hodnot - počínaje výrobou smaltu, přes tvarování oceli až po zušlechtění smaltem KALDEWEI.

Hmotnost a balení

Hmotnost
50 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
70
Šířka (cm)
170

Technické parametry

Barva popisná
bílá
Druh výrobku
obdélníková vana
Materiál
smaltovaná ocel 3,5 mm
Série
Cayono
Typ
klasická
Výbava
bez nožiček
Značka
Kaldewei

Soubory ke stažení