Staňte se fanouškem
  • Čeština

Obdélníková vana Kaldewei Classic Duo 170x75 cm, smaltovaná ocel 3,5 mm

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Kaldewei
Série
Classic Duo
Koupelny
Obdélníkové vany
Kat. č.:
KW107
Číst dotazy

 Elegantní obdélníková vana Classic Duo, o velikosti 170x75 cm, v bílé barvě a 30 letou zárukou je tato vana vhodnou volbou do každé koupelny. Vany CLASSIC DUO září svým nadčasovým vyváženým tvarem. Tak zredukovaným, jak je třeba, tak pohodlným, jak je možné. Vnitřní tvar zve díky dvěma identickým šikmým zádovým plochám k pohodlnému koupání ve dvou.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
22 028 Kč /ks
Cena:
14 318  Kč/ks
Ušetříte:
35%  (7 710 Kč/ks)

SKLADEM 1 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Dokonalý materiál pro dokonalý design nese název: smaltovaná ocel KALDEWEI. Ocel a sklo – dva veskrze původní, přírodní materiály, které se osvědčují již po staletí, a z nichž  každý je obdařen zcela jedinečnými materiálovými vlastnostmi. Ocel se vyznačuje svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a tvarovatelností. Sklo je oproti tomu velmi odolné vůči chemickému a tepelnému zatížení a nabízí skvělý vzhled. Robustní ocel a odolné sklo vstupují ve smaltované oceli KALDEWEI v nerozlučitelný svazek, kde přednosti obou materiálů přechází v dokonalou symbiózu.

Smaltovaná ocel KALDEWEI je jedinečná. KALDEWEI je jediným výrobcem na světě, který sám vyvinul recepturu na smaltování a který smalt vyrábí ve vlastních tavicích pecích. KALDEWEI sází zcela vědomě v rámci celého řetězce na tvorbu hodnot – počínaje výrobou smaltu, přes tvarování oceli až po zušlechtění smaltem KALDEWEI.

Hmotnost a balení

Hmotnost
35 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
75
Šířka (cm)
170
Výška (cm)
43

Technické parametry

Barva popisná
bílá
Druh výrobku
obdélníková vana
Materiál
smaltovaná ocel 3,5 mm
Série
Classic Duo
Typ
klasická
Výbava
bez nožiček
Značka
Kaldewei

Soubory ke stažení