Staňte se fanouškem
  • Čeština

Obdélníková vana Kaldewei Mya 170x75 cm, smaltovaná ocel 3,5 mm

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Kaldewei
Série
Mya
Koupelny
Obdélníkové vany
Kat. č.:
KW620
Číst dotazy

Elegantní obdélníková vana KALDEWEI MYA ze smaltované oceli, v bílé barvě, o velikosti 170x75x43 cm a hmotnosti 53 kg, se hodí do každé moderní koupelny. Povrch je odolný proti nárazům, poškrábání a otěru, stálobarevný, neblednoucí a odolný proti kyselinám. Kombinovaná vana, která se hodí stejně ke koupání i ke sprchování. Široká, rovná plocha pro stání přitom podporuje velkorysost této kompaktní vany. Záruka 30 let.

Celý popis

Nákup

Cena:
9 999  Kč/ks

SKLADEM 1 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Dokonalý materiál pro dokonalý design nese název: smaltovaná ocel KALDEWEI 3,5 mm. Ocel a sklo - dva veskrze původní, přírodní materiály, které se osvědčují již po staletí, a z nichž každý je obdařen zcela jedinečnými materiálovými vlastnostmi. Ocel se vyznačuje svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a tvarovatelností. Sklo je oproti tomu velmi odolné vůči chemickému a tepelnému zatížení a nabízí skvělý vzhled. Robustní ocel a odolné sklo vstupují ve smaltované oceli KALDEWEI v nerozlučitelný svazek, kde přednosti obou materiálů přechází v dokonalou symbiózu. 

Smaltovaná ocel KALDEWEI je jedinečná. KALDEWEI je jediným výrobcem na světě, který sám vyvinul recepturu na smaltování a který smalt vyrábí ve vlastních tavicích pecích. KALDEWEI sází zcela vědomě v rámci celého řetězce na tvorby hodnot - počínaje výrobou smaltu, přes tvarování oceli až po zušlechtění smaltem KALDEWEI.

K vaně nutno dokoupit vanové nožičky KWNOHY5030 + vanový automat (v souvisejících produktech)

Hmotnost a balení

Hmotnost
53 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
75
Šířka (cm)
170
Výška (cm)
44

Technické parametry

Barva popisná
bílá
Druh výrobku
obdélníková vana
Materiál
smaltovaná ocel 3,5 mm
Série
Mya
Typ
klasická
Výbava
bez nožiček
Značka
Kaldewei

Soubory ke stažení