Staňte se fanouškem
  • Čeština

Obdélníková vana Kaldewei Puro 170x75 cm, smaltovaná ocel 3,5 mm

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Kaldewei
Série
Puro
Koupelny
Obdélníkové vany
Kat. č.:
KW652
Číst dotazy

 Elegantní obdélníková vana Puro o velikosti 170x75 cm, je praktická a velice pohodlná díky čemuž je vana ze série PURO vhodné do každé koupelny.  Omezení všech prvků na podstatné je jedním ze základních principů moderní architektury a architektury interiérů. Zřetelný a puristický design vany PURO tento přístup následuje. Jako jednomístná vana plní přání kvalitního, avšak přesto zaplatitelného designu. PURO má zvláště velkorysou délku dna pro mimořádně vysoký komfort při koupání.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
21 096 Kč /ks
Cena:
16 875  Kč/ks
Ušetříte:
20%  (4 221 Kč/ks)

SKLADEM 1‑2 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

 Elegantní obdélníková vana KALDEWEI PURO ze smaltované oceli, o hmotnosti 50 kg, v bílé barvě, je jednomístná a má odpad v nožní části a záruku 30 let. Povrch je odolný proti nárazům, poškrábání a otěru, je stálobarevný a neblednoucí.

Dokonalý materiál pro dokonalý design nese název: smaltovaná ocel KALDEWEI. Ocel a sklo - dva veskrze původní, přírodní materiály, které se osvědčují již po staletí, a z nichž každý je obdařen zcela jedinečnými materiálovými vlastnostmi. Ocel se vyznačuje svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a tvarovatelností. Sklo je oproti tomu velmi odolné vůči chemickému a tepelnému zatížení a nabízí skvělý vzhled. robustní ocel a odolné sklo vstupují ve smaltované oceli KALDEWEI v nerozlučitelný svazek, kde přednosti obou materiálů přechází v dokonalou symbiózu.

Smaltovaná ocel KALDEWEI je jedinečná. KALDEWEI je jediným výrobcem na světě, který sám vyvinul recepturu na smaltování a který smalt vyrábí ve vlastních tavících pecích. KALDEWEI sází zcela vědomě v rámci celého řetězce tvorby hodnot - počínaje výrobou smaltu, přes tvarování oceli až po zušlechtění smaltem KALDEWEI.

 

Hmotnost a balení

Hmotnost
52 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
75
Šířka (cm)
170
Výška (cm)
42

Technické parametry

Barva popisná
bílá
Druh výrobku
obdélníková vana
Materiál
smaltovaná ocel 3,5 mm
Série
Puro
Typ
klasická
Výbava
bez nožiček
Značka
Kaldewei

Soubory ke stažení