Staňte se fanouškem
  • Čeština

Vana Siena Plus 170x70 cm, smaltovaná ocel 2,8 mm

Výhody

  • Novinka
Značka
Jika
Série
Siena Plus
Koupelny
Obdélníkové vany
Kat. č.:
SIKOVJTAP17070
Číst dotazy

Elegantní obdélníková vana SIENA plus, o velikosti 170x70 cm, ze smaltované oceli 2,8 mm a objemu 195 l, je vhodnou volbou do každé koupelny. Výhodou ocelových smaltovaných van je jejich odolnost vůči poškrábání, úderům i oděrům.

K ocelovým vanám SIENA plus, je nutno dokoupit nohy 9401.2.000.000.1

Celý popis

Nákup

Cena:
4 990  Kč/ks

Běžná dodací lhůta 28 dní
Sdílejte na
Obsah

VÝHODY SMALTOVANÝCH VAN

Tvrdost povrchu 

+ Smalt dosahuje na Mohsově stupnici tvrdosti od 1. do 10. stupně 7, a tak jej lze zařadit mezi velmi tvrdé materiály. Protože je dokonce tvrdší než ocel, nemohou jej materiály používané v koupelně poškrábat. Jen drahokamy mají tvrdší povrch než smalt.   

Péče 

+ Smaltovaná ocel je nenáročná na údržbu a lze ji čistit běžnými domácími čisticími prostředky. Na neporézním povrchu smaltované oceli nevznikají ani mikroskopicky malé škrábance. 

Hygiena 

+ Smaltovaná ocel má neporézní povrch s tvrdostí skla, který ztěžuje ulpívání bakterií, plísní apod.  

Odolnost vůči chemikáliím 

+ Smaltovaná ocel  je odolná vůči všem kosmetickým přísadám do koupele a parfémům, které se snášejí s pokožkou. Ani prostředky na barvení vlasů a odlakovače nezanechávají žádné stopy. Krásný a hygienický vzhled tak zůstává zachován po celou dobu používání sanitárního vybavení.   

Tepelná odolnost 

+ Smaltovaná ocel je nehořlavá – horké a žhnoucí předměty jako svíčky či cigarety nemohou vanu zapálit a nezanechávají na ní žádná spálená místa ani stopy po očazení.   

Odolnost vůči UV záření 

+ Smaltovaná ocel je stálá na světle, odolná vůči UV záření a nebledne. Smaltovaná ocel vypadá i po 30 letech stále jako nová.   

Recyklace 

+ Smaltovanou ocel tvoří výlučně přírodní suroviny. Proto lze smaltovanou ocel na konci jejího životního cyklu stoprocentně recyklovat. 

 

Hmotnost a balení

Hmotnost
26 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
38,5
Šířka (cm)
170

Technické parametry

Barva popisná
bílá
Druh výrobku
vana
Materiál
smaltovaná ocel 2,8 mm
Objem vany
195 l
Série
Siena Plus
Typ
klasická
Výbava
bez nožiček
Značka
Jika