Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Volně stojící vana Laguna Zita 170x88 cm, univerzální, litý mramor

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Laguna
Série
Zita
Koupelny
Volně stojící vany
Kat. č.:
ZI1700
Číst dotazy

Samostatně stojící designová vana vyrobená z litého mramoru (směs syntetické pryskyřice a mletého dolomitu). Použitý materiál je příjemný na dotek a vyznačuje se vysokou mechanickou odolností. Pokud není vana instalována u stěny, doporučujeme použít k napouštění vanovou baterie určenou k montáži na ...

Celý popis

Nákup

Cena:
39 990  Kč/ks

SKLADEM 3‑4 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah
Samostatně stojící designová vana vyrobená z litého mramoru (směs syntetické pryskyřice a mletého dolomitu). Použitý materiál je příjemný na dotek a vyznačuje se vysokou mechanickou odolností. Pokud není vana instalována u stěny, doporučujeme použít k napouštění vanovou baterie určenou k montáži na podlahu. Chromový odpad clic-clac je součástí vany.

Součástí výrobku je click clack + sifon + přepad + nožičky + černé pryžové těsnění, které použijte místo silikonového těsnění na spodní části clic-clacu (zajistí dokonalou těsnost)


Objem vany: 320 l

Hmotnost a balení

Hmotnost
130 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Hloubka (cm)
88
Šířka (cm)
170
Výška (cm)
56

Technické parametry

Barva popisná
bílá
Druh výrobku
volně stojící vana
Koncept
kamenná
Materiál
litý mramor
Orientace
univerzální
Série
Zita
Typ
volně stojící
Značka
Laguna