Staňte se fanouškem
  • Čeština

Bidetová baterie stojánková Grohe Eurodisc Joy s výpustí

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Grohe
Série
Eurodisc Joy
Koupelny
Bidetové baterie
Kat. č.:
G24036000
Číst dotazy

GROHE Eurodisc JoyBidetová baterie stojánková s výpustí a s praktickým kulovým kloubem, hladkým tělem a zářivým odolným povrchem, je elegantní bidetová baterie vhodná do každé koupelny.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
7 474 Kč /ks
Cena:
4 111  Kč/ks
Ušetříte:
45%  (3 363 Kč/ks)

SKLADEM < 5 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Tato bidetová baterie řady GROHE Eurodisc Joy nabízí množství praktických vlastností zvyšujících komfort vaší koupelny. Její výtoková trubice s kulovým kloubem umožňuje precizní ovládání proudu vody. Objem a teplotu tekoucí vody lze hladce a plynule regulovat díky kartuši GROHE SilkMove® ES. Odtok je možné snadno otevírat a zavírat prostřednictvím vestavěného vyskakovacího řetízku. Technologie GROHE EcoJoy® snižuje spotřebu vody až o 50 %, čímž pomáhá šetřit životní prostředí. Systém GROHE QuickFix® plus následně zajišťuje jednoznačnou a rychlou montáž této baterie. Díky chromovému povrchu GROHE StarLight® si navíc zachová svůj zářivý lesk i po mnoha letech intenzivního používání.

Technologie GROHE FeatherControl - umožňuje větší rozsah otáčení a náklonu páky pro ještě přesnější regulaci, přičemž zachovává plynulost a jednoduchost ovládání.

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie, sprchy a jiné produkty GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost
0,815 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Délka ramínka (cm)
11,6
Výška baterie (cm)
18,2
Výška ramínka (cm)
7,6

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Druh výrobku
bidetová baterie
Ovládání
páková
Série
Eurodisc Joy
Typ baterie
stojánková
Výbava
s výpustí
Značka
Grohe