Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Bidetová baterie stojánková Grohe Grohe IV s výpustí

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Grohe
Série
Grohe IV
Koupelny
Bidetové baterie
Kat. č.:
SIKOBGEC235
Číst dotazy
Elegantní bidetová baterie  GROHE, s výpustí, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé koupelny. Technologie této baterie jsou SilkMove, StarLight® a QuickFix®.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
5 847 Kč /ks
Cena:
3 590  Kč/ks
Ušetříte:
39%  (2 257 Kč/ks)

SKLADEM 1‑2 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Páková bidetová baterie, DN 15, Velikost S, jednootvorová montáž, kovová páka, keramická kartuše 28 mm s, GROHE SilkMove®, s omezovačem teploty, GROHE StarLight® chromový povrch, GROHE QuickFix® Plus Rychloupevňovací systém, kloubový perlátor, odtoková souprava DN 32, flexi připojovací hadičky, minimální tlak 1,0 bar.

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Technologie GROHE SilkMove - Kartuše s touto technologií umožňují pozvolné a přesné ovládání toku vody a její teploty.

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie, sprchy a jiné produkty GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost
2,428 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Design
oblý
Druh výrobku
bidetová baterie
Materiál
mosaz
Ovládání
páková
Průtok l/min.
5
Série
Grohe IV
Typ baterie
stojánková
Výbava
s výpustí
Značka
Grohe

Naposledy shlédnuté produkty