Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Blanco baterie dřezová Daras antracit

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Blanco
Koupelny
Dřezové baterie
Kat. č.:
517732
Číst dotazy

Dřezová baterie DARAS BLANCO, v elegantním provedení silgranit antracit, s výsuvnou sprchou a otočným raménkem o 80o, je vhodná i pro malé dřezy a hodí se tak do každé kuchyně.

Baterie BLANCO jsou vyrobeny z kvalitních materiálů na nejvyšší současné úrovni vědy, techniky a designu. Povrchová úprava je pochromováním nebo speciálními laky včetně metalických, které jsou velmi odolné proti mechanickému poškození. Přesto s nimi zacházejte opatrně. Čištění provádějte měkkou houbičkou nebo hadříkem mírně navlhčeným, případně s několika kapkami saponátu

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
3 670 Kč /ks
Cena:
3 120  Kč/ks
Ušetříte:
15%  (550 Kč/ks)

SKLADEM < 5 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Firma BLANCO prokazuje v mnoha ohledech vysoký stupeň zodpovědnosti vůči člověku a prostředí. Proto jsou nejen používány výhradně povolené materiály pro styk s vodou, ale výrobky jsou také dobrovolně certifikovány. To pro vás znamená každodenní dobrý pocit v oblasti hygieny a ochrany zdraví pro celou vaši rodinu, potvrzenou jistotu při nákupu baterie a výrobek s dlouhodobou životností, vysokou kvalitou.  

Hmotnost a balení

Hmotnost
1 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Druh výrobku
dřezová baterie
Značka
Blanco

Naposledy shlédnuté produkty