Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dřezová baterie stojánková Grohe Grohe IV s vytahovací sprškou

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Grohe
Série
Grohe IV
Koupelny
Dřezové baterie
Kuchyně
Dřezové baterie stojánkové
Kat. č.:
SIKOBGEC283
Číst dotazy
Elegantní dřezová baterie GROHE, stojánková, s vytahovací sprškou, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé kuchyně. Technologie této baterie jsou StarLight®, SilkMove® a SpeedClean.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
12 036 Kč /ks
Cena:
6 590  Kč/ks
Ušetříte:
45%  (5 446 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 28 dní
Sdílejte na
Obsah

Páková dřezová baterie, DN 15, vysoký výtok, jednootvorová montáž, GROHE StarLight® povrch, keramická kartuše 28 mm s, GROHE SilkMove®, vytahovací duální sprška - přepínání mezi normálním a sprchovým proudem, přepínání: perlátor/SpeedClean sprchový proud, automatické zpětné přepínání na, perlátor, otočná výpusť, úhel otočení 360°, integrovaná zpětná klapka, zajištěno proti zpětnému toku, flexi připojovací hadičky, rychlomontážní systém, integrovaný omezovač teploty, minimální tlak 1,0 bar.

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Technologie GROHE SilkMove - Kartuše s touto technologií umožňují pozvolné a přesné ovládání toku vody a její teploty.

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie, sprchy a jiné produkty GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost
2,543 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Design
oblý
Druh výrobku
dřezová baterie
Materiál
mosaz
Ovládání
páková
Průtok l/min.
11
Série
Grohe IV
Typ baterie
stojánková
Výbava
s vytahovací sprškou
Značka
Grohe