Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dřezová baterie stojánková Grohe Minta Touch s otočným raménkem

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Grohe
Série
Minta Touch
Koupelny
Dřezové baterie
Kuchyně
Dřezové baterie stojánkové
Kat. č.:
G31358001
Číst dotazy

Elektronická dřezová baterie Minta Touch od německého výrobce Grohe - to je baterie, kterou si zamilujete doslova na ""první dotyk"". Pro spuštění nebo zastavení vody totiž stačí pouhý dotyk hřbetem vaší ruky, zápěstním nebo předloktím. Díky tomu zůstane baterie vždy čistá, přestože vaše ruce nejsou (ideální použití např. při zpracování těsta atd.). Nemusíte se přitom obávat žádného opaření, neboť dotyk pracuje pouze s předem nastavenou teplotou vody. Kromě elektronického ovládání je také možné ovládat baterii manuálně prostřednictvím páky.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
22 493 Kč /ks
Cena:
12 370  Kč/ks
Ušetříte:
45%  (10 123 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 28 dní
Sdílejte na
Obsah

Funkce dřezové baterie jsou, EasyTouch - pro spuštění se stačí dotknout, vytahovací sprcha s perlátorem, funkce SpeedClean - odstranění vodního kamene pouhým setřením, ComfortHeight – vysoká výtoková hlavice pro jednoduché naplnění hrnců, nebo oplachování zelenina a ovoce.  Novinka: Grohterm Micro již NENÍ potřeba dokupovat zvlášť. Aktivace čistící funkce prostřednictvím dotykového signálu na baterii (dotyk déle než 5 sec). Systém rozpoznává dotyk a uchopení baterie pro otočení výpusti – přívod vody se neaktivuje. 

Technologie GROHE SilkMove - Kartuše s touto technologií umožňují pozvolné a přesné ovládání toku vody a její teploty.

Technologie GROHE EasyTouch - umožňuje zapínat a vypínat proud vody jediným dotykem.

Hmotnost a balení

Hmotnost
2,05 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Druh výrobku
dřezová baterie
Ovládání
páková
Série
Minta Touch
Typ baterie
stojánková
Výbava
s otočným raménkem
Značka
Grohe