Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Dřezová baterie stojánková Hansgrohe Hansgrohe s otočným raménkem

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Hansgrohe
Série
Hansgrohe
Koupelny
Dřezové baterie
Kuchyně
Dřezové baterie stojánkové
Kat. č.:
SIKOBHGFS280
Číst dotazy
Nadčasový design se snoubí s komfortem, to je dřezová baterie s vysokým ramínkem od HANSGROHE se speciální čistící funkcí QuickClean.  Ovládání baterie je pákové s upevněním Boltic, rukojeť je možné umístit vpravo nebo vlevo a díky svému elegantnímu modernímu designu se baterie hodí do každé kuchyně, kde zaujme na první pohled.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
6 280 Kč /ks
Cena:
4 890  Kč/ks
Ušetříte:
22%  (1 390 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 28 dní
Sdílejte na
Obsah

Baterie má normální proud, keramickou kartuši, otočný výtok, krajní úhel nastavitelný podle vyměnitelné destičky dorazu na 110°, 150° nebo 360° a je vhodná pro průtokový ohřívač.

Technologie dřezové baterie:

Technologie AirPower - mísí vodu a vzduch, vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí Vaše využití vody tím pak bude efektivnější.

 

 

Technologie ComfortZone - Prostorné míry, vytříbená technika, intuitivní ovládání. Skvělý design, vysoké bezpečnostní normy a velké plus v pohodlí.

 
 

 

Technologie QuickClean - okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky.

 
 

Hmotnost a balení

Hmotnost
2,601 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Design
oblý
Druh výrobku
dřezová baterie
Materiál
mosaz
Ovládání
páková
Průtok l/min.
12
Série
Hansgrohe
Typ baterie
stojánková
Výbava
s otočným raménkem
Značka
Hansgrohe