Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

GROHTHERM termost. sprch.podom.,1 výstup

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Grohe
Koupelny
Sprchové baterie
 
Termostatické baterie
Kat. č.:
SIKOBGT210
Číst dotazy
Elegantní termostatická sprchová baterie,  bez podomítkového tělesa, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé moderní koupelny.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
8 478 Kč /ks
Cena:
5 490  Kč/ks
Ušetříte:
35%  (2 988 Kč/ks)

Běžná dodací lhůta 28 dní
Sdílejte na
Obsah

Termostatická sprchová baterie je vybavena hned několika technologiemi: GROHE StarLight® chromový povrch, GROHE MetalGrip ergonomicky tvarovaná kovová raménka, GROHE SafeStop bezpečnostní zarážka při 38°C, GROHE SafeStop Plus (volitelný) dodatečný omezovač teploty při 43° C, ovládání průtoku s úsporným , tlačítkem a individuálně nastavitelnou úspornou zarážkou, keramický vršek DN 15, 180°, bez podomítkového tělesa, minimální tlak 1,0 bar, GROHE EcoJoy® technologie pro nízkou spotřebu vody a perfektní průtok.

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Instalace podomítkového tělesa RAPIDO T:

 

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie, sprchy a jiné produkty GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost
1,255 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Design
oblý
Druh výrobku
sprchová baterie
Materiál
mosaz
Ovládání
termostatická
Průtok l/min.
55
Typ baterie
podomítková
Výbava
bez podomítkového tělesa
Značka
Grohe

Naposledy shlédnuté produkty