Staňte se fanouškem
  • Čeština

GROHTHERM termost. sprch.podom.,1 výstup

  • AKCE

Elegantní termostatická sprchová baterie,  bez podomítkového tělesa, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé moderní koupelny.

Celý popis

Značka: Grohe Kat. č.: SIKOBGT210
Cena:
5 490  Kč/ks

Doporučená cena: 8 478 Kč Ušetříte: 35% (2 988 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Bez čeho se neobejdete

K tomuto produktu je třeba dokoupit pár nezbytných věcí

Obsah

Popis

Termostatická sprchová baterie je vybavena hned několika technologiemi: GROHE StarLight® chromový povrch, GROHE MetalGrip ergonomicky tvarovaná kovová raménka, GROHE SafeStop bezpečnostní zarážka při 38°C, GROHE SafeStop Plus (volitelný) dodatečný omezovač teploty při 43° C, ovládání průtoku s úsporným , tlačítkem a individuálně nastavitelnou úspornou zarážkou, keramický vršek DN 15, 180°, bez podomítkového tělesa, minimální tlak 1,0 bar, GROHE EcoJoy® technologie pro nízkou spotřebu vody a perfektní průtok.

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Instalace podomítkového tělesa RAPIDO T:

 

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie, sprchy a jiné produkty GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost 1,46  kg
Balení 1 ks

Technické parametry

Barva popisná chrom
Design oblý
Druh výrobku sprchová baterie
Materiál mosaz
Ovládání termostatická
Průtok l/min. 55
Typ baterie podomítková
Výbava bez podomítkového tělesa
Značka Grohe

Dotazy

Naposledy shlédnuté produkty