Staňte se fanouškem
  • Čeština

GROHTHERM termost.sprch.podom.,2 výstupy

  • AKCE

Elegantní termostatická sprchová baterie,  bez podomítkového tělesa, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé moderní koupelny.

Celý popis

Značka: Grohe Kat. č.: SIKOBGT2102
Cena:
5 990  Kč/ks

Doporučená cena: 9 250 Kč Ušetříte: 35% (3 260 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Bez čeho se neobejdete

K tomuto produktu je třeba dokoupit pár nezbytných věcí

Obsah

Popis

Termostatická sprchová baterie podomítková s 2-cestným přepínačem mezi sprchovou hlavicí a ruční sprchou, nástěnná rozeta s GROHE QuickFix®, GROHE StarLight® chromový povrch, GROHE MetalGrip ergonomicky tvarovaná kovová raménka, GROHE SafeStop bezpečnostní zarážka při 38°C, GROHE SafeStop Plus (volitelný) dodatečný omezovač teploty při 43° C, GROHE AquaDimmer Eco se združenou funkcí:- integrovaný GROHE EcoButton (úsporné tlačítko pro úsporné sprchování), regulace průtoku, bez podomítkového tělesa, minimální tlak 1,0 bar, GROHE EcoJoy® technologie pro nízkou, spotřebu vody a perfektní průtok.  

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Instalace podomítkového tělesa RAPIDO T

 

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie, sprchy a jiné produkty GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost 1,54  kg
Balení 1 ks

Technické parametry

Barva popisná chrom
Design oblý
Druh výrobku sprchová baterie
Materiál mosaz
Ovládání termostatická
Průtok l/min. 55
Typ baterie podomítková
Výbava bez podomítkového tělesa
Značka Grohe

Dotazy

Naposledy shlédnuté produkty