Staňte se fanouškem
  • Čeština

Sprchová baterie nástěnná Grohe Grohe I bez sprchového setu, 150 mm

  • Doprava zdarma

Elegantní nástěnná sprchová baterie GROHE, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé koupelny. Technologie této baterie jsou StarLight® a FeatherControl Joystick.

Celý popis

Značka: Grohe Série: Grohe I
Cena:
6 590  Kč/ks

Doporučená cena: 10 689 Kč Ušetříte: 38% (4 099 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Kód dodavatele: Kat. č.: SIKOBGEJ268
Obsah

Popis

Páková sprchová baterie, DN 15, montáž na stěnu, kovová páka, GROHE FeatherControl Joystick kartuše, GROHE StarLight® povrch, výstup sprchy dole DN 15 s integrovanou, zpětnou klapkou, zajištěno proti zpětnému toku.

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Technologie GROHE FeatherControl - umožňuje větší rozsah otáčení a náklonu páky pro ještě přesnější regulaci, přičemž zachovává plynulost a jednoduchost ovládání.

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie, sprchy a jiné produkty GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost 2,21  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Rozteč 150 mm

Technické parametry

Barva popisná chrom
Design hranatý
Druh výrobku sprchová baterie
Materiál mosaz
Ovládání páková
Průtok l/min. 16
Série Grohe I
Typ baterie nástěnná
Výbava bez sprchového setu
Značka Grohe

Dotazy