Z důvodu rekonstrukce skladu je dočasně omezen výdej zakázek e-shopu na prodejně Praha-Černý Most. Využijte prosím prodejny Praha-Zličín a Jesenice. Děkujeme za pochopení.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Sprchová baterie nástěnná Grohe Grohtherm 2000 bez sprchového setu, 150 mm

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Grohe
Série
Grohtherm 2000
Koupelny
Sprchové baterie
 
Termostatické baterie
Kat. č.:
G34169001
Číst dotazy
Baterie sprchová nástěnná termostatická Grohtherm 2000 bez sprchového setu. Termostatické baterie patří mezi nejvyhledávanější produkty, a to zejména díky bezpečnosti a komfortu, který v koupelně zajišťují. Pomocí technologie GROHE SafeStop si nastavíte požadovanou teplotu vody, čímž zabráníte případnému opaření. Tato funkce je vyhledávána především rodinami s dětmi. Další výhodu přináší technologie GROHE TurboStat, díky které dosáhnete rychle a jednoduše požadované teploty a ještě navíc šetříte vodu a energii s technologií GROHE EcoJoy.
 

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
10 667 Kč /ks
Cena:
5 870  Kč/ks
Ušetříte:
45%  (4 797 Kč/ks)

SKLADEM 2‑3 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Technologie GROHTHERM TermoStat

 

Technologie GROHE SafeStop - nastavíte si požadovanou teplotu vody, čímž zabráníte případnému opaření. Tato funkce je vyhledávána především rodinami s dětmi.

Technologie GROHE EcoJoy - Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji.

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie a sprchy GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

 

 

Hmotnost a balení

Hmotnost
3,34 kg
Balení
1 ks

Rozměry

Rozteč
150 mm

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Design
oblý
Druh výrobku
sprchová baterie
Ovládání
termostatická
Série
Grohtherm 2000
Typ baterie
nástěnná
Výbava
bez sprchového setu
Značka
Grohe