Staňte se fanouškem
  • Čeština

Sprchový systém Hansgrohe s termostatickou baterií, 3 funkce, oblý

  • Doprava zdarma

Moderní a nadčasový design to je sprchový set od HANSGROHE termostatickou baterií, funkcí QuickClean a AirPower, bezpečnostní pojistkou při 40oC a předem nastavitelné omezení teplé vody, se hodí do každé moderní koupelny, kde zaujme na první pohled. Výrobky HANSGROHE se vyznačují nejvyšší kvalitou, vynikajícím designem a výrobky jsou pro dlouhodobé používání díky novým inovacím, technice a komfortu.

Celý popis

Značka: Hansgrohe
Cena:
9 690  Kč/ks

Doporučená cena: 9 992 Kč Ušetříte: 3% (302 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Kód dodavatele: Kat. č.: SIKOBHGSSMS
Obsah

Popis

Velikost sprchové hlavice je 150 mm, druhy sprchových proudů: RainAir, WhirlAir, BalanceAir – kde se voda spojí se vzduchem a vytváří jedinečný pocit ze sprchování. 

AirPower – z mála vody větší požitek.Vaše sprcha AirPower přisává vzduch, který se mísí s vodou. Na jeden litr vody připadnou cca tři litry vzduchu. Cennou vodu tak využijete efektivním způsobem. Vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí. Výsledek pocítíte ihned na vlastní kůži. Perlící sprchový deštík AirPower pohltí Vaše tělo a vytvoří příjemný pocit blaha. Kromě toho si u modelů s více proudy můžete dopřát i masáž: silný proud, který má citelně uvolňující účinek. Zvýšením Vašeho příjemného pocitu ze sprchování navíc klesne i Vaše spotřeba vody.

 

Technologie sprchové hlavice:

Technologie AirPower - mísí vodu a vzduch, vzduchem obohacená voda dělá kapky plnější, lehčí a měkčí Vaše využití vody tím pak bude efektivnější. 

  

Technologie QuickClean - okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky.

 

Technologie XXLPerformance - pro ruční a horní sprchy Hansgrohe o průměru mezi 100 a 600 mm Vás zahalí do opravdového vodního snu a postarají se ve Vaší koupelně o zážitek ze sprchování ve velikosti XXL.

 

Tlačítko SELECT - Jemné kapky nebo nabuzující masáž? Změňte typ proudu pouhým přepnutím.

 

 

Druhy sprchových proudů:

Proud RainAir - Jemný sprchový déšť s kapkami vody nasycenými vzduchem.

 

CaresseAir - Lahodně osvěžující masážní proud.

 

Mix - Harmonická kombinace jemného deště a dynamického vodního proudu.

Hmotnost a balení

Hmotnost 5,00  kg
Balení 1 ks

Rozměry

Průměr 15 cm

Technické parametry

Barva popisná chrom
Design oblý
Druh výrobku sprchový systém
Materiál mosaz
Ovládání termostatická
Počet funkcí 3 funkce
Průtok l/min. 16
Výbava s termostatickou baterií
Značka Hansgrohe

Dotazy