Staňte se fanouškem
  • Čeština

Sprchový systém Hansgrohe s termostatickou baterií, 4 funkce, oblý

  • Doprava zdarma

Moderní a nadčasový design to je sprchový systém od HANSGROHE termostatickou baterií, technologií EcoSmart, funkcí QuickClean, bezpečnostní pojistkou při 40oC a předem nastavitelným omezení teplé vody. Výrobky HANSGROHE se vyznačují nejvyšší kvalitou, vynikajícím designem a jsou vhodné pro dlouhodobé používání díky novým inovacím, technologiím a komfortu.

Celý popis

Značka: Hansgrohe Kat. č.: SIKOBHGSSCE
Cena:
9 990  Kč/ks

Doporučená cena: 14 962 Kč Ušetříte: 33% (4 972 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Obsah

Popis

Druh sprchového proudu je Rain, který je příjemný a při každém sprchování potěší tělo i mysl. Velikost horní sprchy je 160 mm, velikost ruční sprchy je 100 mm, nastavitelný úhel horní sprchy, průtok vody je 9l/min, délka ramena sprchy je 350 mm, termostat Ecostat Universal, ovládání spotřebičů otočením rukojeti, držák ruční sprchy s nastavitelnou výškou a způsob montáže, je instalace na stěnu. Šetřete životní prostředí i Vaše peníze, sprchový set EcoSmart je ten pravý sprchový systém pro Vaši koupelnu.

Technologie sprchového systému:

Technologie EcoSmart - Baterie a sprchy, které jsou vybaveny technologií EcoSmart, mají až o 60 procent nižší spotřebu vody, než běžné výrobky, bez ztráty komfortu. Tak snížíte Vaše náklady na vodu a energii a ušetříte tak drahocenné finanční prostředky.

 

 

Technologie QuickClean - okamžitě odstraňuje nečistotu a usazeniny vodního kamene ve sprchách a na bateriích. O to se postarají pružné silikonové nopky.

 

 

Technologie XXLPerformance - Ruční a horní sprchy Hansgrohe o průměru mezi 100 a 600 mm Vás zahalí do opravdového vodního snu a postarají se ve Vaší koupelně o zážitek ze sprchování ve velikosti XXL.

 

 

Druhy sprchových proudů:

Rain - Plnější sprchový deštík, ideální k mytí vlasů.

 

 

Masážní proud - Silný masážní proud, který cíleně nabuzuje.

 

Hmotnost a balení

Hmotnost 4,44  kg
Balení 1 ks

Technické parametry

Barva popisná bílá/chrom
Design oblý
Druh výrobku sprchový systém
Materiál mosaz
Ovládání termostatická
Počet funkcí 4 funkce
Průtok l/min. 9
Výbava s termostatickou baterií
Značka Hansgrohe

Dotazy