Vážení zákazníci, informujte se prosím o otevírací době SIKO prodejen ve dnech 28. a 29. 10. 2016, děkujeme.
Staňte se fanouškem
  • Čeština

Sprchový systém s termostatickou baterií, 1 funkce

Výhody

  • Novinka
Značka
Grohe
Koupelny
Termostatické baterie
 
Sprchové systémy
Kat. č.:
SIKOBGRSC
Číst dotazy
Luxusní sprchový set s termostatem Rainshower System SmartControl 360 DUO, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodný do každé moderní koupelny. Technologie tohoto sprchového setu jsou například: SmartControl tlačítka - Lehké ovládání a výběr režimů a výstupů pro hlavovou nebo ruční sprchu na tělese termostatické baterie. Stisknout pro spuštění či zastavení proudu vody; Otočit pro regulaci proudu vody. Dále pak MultiSpray, CoolTouch, EasyLogic a TurboStat .

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
49 161 Kč /ks
Cena:
31 955  Kč/ks
Ušetříte:
35%  (17 206 Kč/ks)

SKLADEM < 5 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Sprchový systém s termostatem na zeď, set obsahuje: sprchové ramínko horizontální 500 mm, nástěnný SmartControl termostat, umožňuje změnu mezi: hlavová sprcha Rainshower 360 DUO, GROHE PureRain a TrioMassage, ruční sprcha Power&Soul 115, nástěnný držák ruční sprchy, Silverflex sprchová hadice 1 750 mm, minimální průtok 10 l /min. GROHE DreamSpray® perfektní vodní paprsky, GROHE StarLight® chromový povrch, GROHE CoolTouch® ochrana proti opaření, kompaktní kartuše s termoprvkem, GROHE EcoJoy® technologie pro nízkou, spotřebu vody a perfektní průtok, GROHE SafeStop bezpečnostní zarážka při 38°C, SmartControl tlačítko ON-OFF, ovládání proudu od EcoJoy do plného proudu Full Flow, GROHE EasyReach™ sprchová polička, vyrobeno z bezpečnostního skla, GROHE SpeedClean - odstranění, vodního kamene přetřením, Vnitřní WaterGuide pro delší životnost, Twistfree - zabraňuje zkroucení, sprchové hadice.

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Video naleznete zde.

Hmotnost a balení

Hmotnost
10,759 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Druh výrobku
sprchový systém
Materiál
mosaz
Ovládání
termostatická
Počet funkcí
1 funkce
Výbava
s termostatickou baterií
Značka
Grohe