Staňte se fanouškem
  • Čeština

Umyvadlová baterie nástěnná Grohe Grohe IV bez podomítkového tělesa

Výhody

  • Doprava zdarma
Značka
Grohe
Série
Grohe IV
Koupelny
Umyvadlové baterie
Kat. č.:
SIKOBGEC101
Číst dotazy
Elegantní nástěnná umyvadlová baterie  GROHE, dvouotvorová, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé koupelny. Technologie této baterie jsou EcoJoy®, AquaGuide a StarLight®.

Celý popis

Nákup

Doporučená cena:
7 123 Kč /ks
Cena:
4 790  Kč/ks
Ušetříte:
33%  (2 333 Kč/ks)

SKLADEM > 20 ks Aktuální dostupnost na prodejnách
Sdílejte na
Obsah

Umyvadlová dvouotvorová baterie, Velikost M, montáž na stěnu, bez podomítkového tělesa, kovová rozeta, kovová páka, GROHE StarLight® chromový povrch, GROHE EcoJoy® perlátor 5,7 l/min, GROHE AquaGuide nastavitelný perlátor, rozteč 110 mm, rozpětí 183 mm.

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Technologie GROHE EcoJoy - Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji.

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie, sprchy a jiné produkty GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost
3,152 kg
Balení
1 ks

Technické parametry

Barva popisná
chrom
Design
oblý
Druh výrobku
umyvadlová baterie
Materiál
mosaz
Ovládání
páková
Průtok l/min.
5,7
Série
Grohe IV
Typ baterie
nástěnná
Výbava
bez podomítkového tělesa
Značka
Grohe