Staňte se fanouškem
  • Čeština

Umyvadlová baterie nástěnná Grohe Grohe IV bez podomítkového tělesa

Elegantní nástěnná umyvadlová baterie  GROHE, dvouotvorová, je díky své kvalitě a nadčasovému designu vhodná do každé koupelny. Technologie této baterie jsou EcoJoy®, AquaGuide a StarLight®.

Celý popis

Značka: Grohe Série: Grohe IV Kat. č.: SIKOBGEC101
Cena:
4 790  Kč/ks

Doporučená cena: 7 426 Kč Ušetříte: 35% (2 636 Kč/ks)

Toto zboží můžete vidět i v našich prodejnách Zobrazit prodejny

Máte dotaz? Podívejte se na co se ptají ostatní Číst dotazy

Bez čeho se neobejdete

K tomuto produktu je třeba dokoupit pár nezbytných věcí

Obsah

Popis

Umyvadlová dvouotvorová baterie, Velikost M, montáž na stěnu, bez podomítkového tělesa, kovová rozeta, kovová páka, GROHE StarLight® chromový povrch, GROHE EcoJoy® perlátor 5,7 l/min, GROHE AquaGuide nastavitelný perlátor, rozteč 110 mm, rozpětí 183 mm.

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet. Veškeré produkty se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Technologie GROHE EcoJoy - Všechny produkty s úspornou technologií GROHE EcoJoy™ jsou systematicky navrženy tak, aby šetřili vodou a energií a neplýtvaly tak vzácnými zdroji.

Technologie GROHE StarLight - Vodovodní baterie, sprchy a jiné produkty GROHE budou i po desetiletích zaručeně vypadat stejně jako v den, kdy jste jim propadli. Klíč k úspěchu leží v extra odolné povrchové úpravě.

Hmotnost a balení

Hmotnost 3,35  kg
Balení 1 ks

Technické parametry

Barva popisná chrom
Design oblý
Druh výrobku umyvadlová baterie
Materiál mosaz
Ovládání páková
Průtok l/min. 5,7
Série Grohe IV
Typ baterie nástěnná
Výbava bez podomítkového tělesa
Značka Grohe

Dotazy